18 13 Rez P. Castulo       0.00
12 14 Rez C. Natal       0.00
15 15 Rez S. Bemabe       0.00

Tala
Widzowie: 7185 (Miejsca stojące: 5685, Miejsca siedzące: 1500, Miejsca dla VIPów: 0)
Eriberto Chale rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. 4 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Grecia AFC. Javier Bartolome będzie zagrywać piłkę. W 15 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Modesto Cordarrell. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Właśnie upływała 18 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Patryk Mocko. Mauro Tximitx rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-0. Eriberto Chale znalazł się w doskonałej sytuacji w 22 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mauro Tximitx broni w trudnej sytuacji w 24 minucie meczu. Patryk Mocko powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 30 minuta meczu. Constantino Furman próbował strzelać obok prawego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. 35 minuta spotkania. Baltasar Guillerme w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Grecia AFC. Mauro Tximitx spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. Gdyby w 39 minucie Bernardino Harri zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mauro Tximitx broni w trudnej sytuacji w 40 minucie meczu. Patryk Mocko powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 42 minucie, Eriberto Chale decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Tala FC, lecz Donato Brambilla zdołał ją wypiąstkować. 45 minuta spotkania. Modesto Cordarrell w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Tala FC. Donato Brambilla spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 45 minucie meczu wynik zmienił się na 2-1. Modesto Cordarrell Z najbliższej odległości kopie z całej siły. Piłka otarła się o poprzeczkę i wpadła do bramki. Donato Brambilla nie był w stanie tego obronić. Jak na gospodarzy przystało drużyna Tala FC prowadzi 2-1 z drużyną Grecia AFC po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Constantino Furman rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Właśnie upływała 51 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Baltasar Guillerme. Mauro Tximitx rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 3-1.Ładny strzał w 59 minucie oddał Eriberto Chale. Niestety minimalnie niecelny. Gdyby w 61 minucie Constantino Furman zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Tala FC w 65 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Patryk Mocko. Mauro Tximitx rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 66 minucie tego spotkania Eriberto Chale wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Donato Brambilla nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-2.Ładny strzał w 69 minucie oddał Modesto Cordarrell. Niestety minimalnie niecelny. Patryk Mocko był bliski celu w 81 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. 86 minuta meczu. Patryk Mocko uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Grecia AFC. Mauro Tximitx puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 5-2. W 90 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Isidoro Quilino. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mauro Tximitx broni w trudnej sytuacji w 91 minucie meczu. Constantino Furman powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Każdy wynik był tutaj możliwy, ale to drużyna Tala FC wygrała po zaciętej walce to spotkanie. Kibice gospodarzy dziękują za wspaniałe widowisko.