12 13 Rez C. Natal       0.00
18 14 Rez P. Castulo       0.00
15 15 Rez S. Bemabe       0.00

cilindro de avellane
Widzowie: 7651 (Miejsca stojące: 5740, Miejsca siedzące: 1759, Miejsca dla VIPów: 152)
Rigoberto Endura rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Właśnie upływała 4 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Patryk Literski. Mauro Tximitx rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 8 minutach spędzonych na boisku Ladislao Soin otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Defensores de Canito. Do piłki podszedł Ladislao Soin. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 10 minucie Patryk Literski wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Grecia AFC. Mauro Tximitx nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 2-0!! W 27 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Grecia AFC. Wykonywał go Albano Kaiet. Właśnie upływała 30 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Florencio Lando. Mauro Tximitx rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 5-0. Właśnie upływała 35 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ladislao Soin. Mauro Tximitx rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 6-0. Rigoberto Endura ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 38 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mauro Tximitx mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Rzut wolny dla drużyny Grecia AFC. Albano Kaiet podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Rigoberto Endura znalazł się w dogodnej sytuacji. Strzelił pod poprzeczkę i bramka. 41 minuta okazała się szczęśliwą dla zespołu Defensores de Canito dzięki tej bramce. 7-0. Rigoberto Endura ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 46 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mauro Tximitx mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Jak na gospodarzy przystało drużyna Defensores de Canito prowadzi 7-0 z drużyną Grecia AFC po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Eriberto Chale. 54 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Rigoberto Endura, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny Grecia AFC. Mauro Tximitx będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 8-0. Rigoberto Endura znalazł się w doskonałej sytuacji w 59 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 59 minucie tego spotkania Rigoberto Endura wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Mauro Tximitx nie dał rady zapobiec utracie bramki. 9-0. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 73 minutach spędzonych na boisku Placido Iraunkor otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Rigoberto Endura znalazł się w doskonałej sytuacji w 76 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Rigoberto Endura znalazł się w dogodnej sytuacji. Strzelił pod poprzeczkę i bramka. 81 minuta okazała się szczęśliwą dla zespołu Defensores de Canito dzięki tej bramce. 11-1. W 86 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Eriberto Chale. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Eriberto Chale na pewno zna odpowiedź. W 90 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Modesto Cordarrell. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 93 minucie tego spotkania Modesto Cordarrell wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Jeronimo Feliu nie dał rady zapobiec utracie bramki. 11-2. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 97 minucie Rigoberto Endura wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Grecia AFC. Mauro Tximitx nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 12-2!! Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.