O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Carpenisul
Widzowie: 7483 (Miejsca stojące: 5614, Miejsca siedzące: 1720, Miejsca dla VIPów: 149)
Mecz rozpoczął Teodor Teofil. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. W 6 minucie tego spotkania Teodor Teofil wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Nae Stoiculescu nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-1. Dorin Stoleru ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 10 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Maxim Istrăteanu mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 14 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Gică Vaida przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 19 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Teodor Teofil przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Dorin Stoleru może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Edgar Stana w 26 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, balaur FC. W 28 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Călin Gârbovan. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Eqlibrum F.C., którym był Valer Pătru mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Zamieszanie pod bramką drużyny balaur FC w 37 minucie meczu. Do piłki dopada Valer Pătru i strzela przy lewym słupku. Maxim Istrăteanu z najwyższym trudem łapie piłkę. Drużyna Eqlibrum F.C. będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Valer Pătru rozpoczął drugą połowę. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Dorin Stoleru może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 54 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Dorin Stoleru przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Teodor Teofil może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny balaur FC. Do piłki podszedł Tudor Postelnicescu. W 61 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny Eqlibrum F.C.. Petru Arsene uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Maxim Istrăteanu musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. W 64 minucie meczu Valer Pătru strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Maxim Istrăteanu rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 66 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Eqlibrum F.C.. Jednak Dorin Stoleru w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Maxim Istrăteanu bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Valer Pătru ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 71 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Maxim Istrăteanu mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Horea Horațiu w 80 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, balaur FC. W 81 minucie na daleki strzał zdecydował się Petru Arsene. Pytanie tylko, po co? Piłka otarła się o chorągiewkę stojącą w narożniku boiska. W 83 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Edgar Stana z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. W 83 minucie meczu rzut wolny dla ekipy balaur FC. Wykonywał go Edgar Stana. W 85 minucie meczu strzał z najbliższej odległości zawodnika o nazwisku Dorin Stoleru przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Kibice drużyny balaur FC przecierają oczy ze zdumienia. W 93 minucie meczu Horea Horațiu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Nae Stoiculescu zdołał go obronić. Gică Vaida nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 97 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Podsumowując, można powiedzieć, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale drużyna balaur FC miała więcej szczęścia i wywiozła zwycięstwo z gorącego terenu.