Incorrect username or password

 
25-05-2022 03:21
|
Season 82 · Week 8 · Day 51
|
Online: 2 954

Football

Football » Polski » Rozmowy ManagerZone

Redakcja The Zone szuka osób do współpracy

Badge image
Cześć Wszystkim

Odkąd przejąłem stery HRA minęło już grubo 3 miesiące a za tym już kilka numerów zostało wyłonionych na światło dzienne. Oczywiście jak to w każdej zaangażowanej grupie pojawiają rotację bądź roszady. Szukanie inspiracji, weny, chęci aby złożyć do kupy materiał, artykuł lub wywiad etc. zajmuję trochę czasu i energii. Niedługo Wigilia oraz Boże Narodzenie, czas spędzany z najbliższymi, resetowanie głów przy uczcie wigilijnej.

Grudzień to przedewszystkim czas świąteczny, głowa skupiona jest na obowiązkach nie tylko zawodowych ale tym bardziej domowych.

Niedawno nasz zasłużony RA @andrij7 opuścił Nasza grupę TZtową z powodów prywatnych które wymieniłem wyżej. Nie tylko TZ ale i rzadziej poświęca czas w Manager Zone. Ja to w pełni rozumiem. Przychodzi okres, że trzeba oddzielić MZta od realnego życia i skupić się na aspektach bardziej wartościowych.

Redakcja The Zone Polska szuka dwóch osób do współpracy które mają chęci, poświęci czas, wenę i będzie w pełni zaangażowana. Nie napinamy się, zawsze jak widzimy nową twarz w zespole pomagamy jej się krok po kroku wdrożyć w świat TZ. Nasze drzwi Redakcji są cały czas otwarte. Serdecznie zapraszamy do Nas!


Pamiętajcie, że gazetka The Zone to hobby i zabawa. A robimy to dla Was Wszystkich byście mogli mieć swoją mztową prasę "pod ręką" 😉
Views: 89 Posts: 0
 
 
 
Last Message