Football

Football » Polski » Rozmowy ManagerZone

Hantelek na obrazku piłkarza.

Badge image
Po ostatniej zmianie w formie - u zawodników z formą 7-8 pojawił się hantelek z informacją, że domagają się gry.

Ciekawe, czy SIM będzie to odbierał jako słabą formę, bo dotychczas 7+ w formie towarzyszyła uśmiechnięta buźka.

Czy będzie to tylko zmiana estetyczna, czy może gracz z hantelkiem będą przez przez SIM odbierani jak bez formy?

Aż się boję wstawić na mecz ligowy zdolnego "lojalnego" skrzydłowego po podwójnym OT- ponieważ ma formę 8.
Views: 385 Posts: 10

Page 1

Reply
Last Message

Odp: Hantelek na obrazku piłkarza.

Badge image
Tez sie nad tym zastanawialem,ale wydaje mi sie ze to tylko zmiana ikonki,a forma 7-8 bedzie nadal podobnie traktowana jak dotychczas;)

Badge image
Zmiana uśmiechu na hantel w przypadku 7 i 8@ wynika pewnie z tej zmiany:

"Podczas korzystania z pakietu formy, twój gracz zyska teraz 9@ zamiast 7@."

Badge image
Pewnie tak jest i to wynika ze zmiany pakietu,mozna jedynie sie domyslac ze taki gosc z hantlem przy 8 pilkach musi rozegrac troche wiecej meczy niz standard zeby wbic 9 pilke

Badge image
Ja mam zmeczonego przy 8 i 3/4 pomimo ze gral odpowiednia ilosc meczy jak reszta a jednak ma 8formy a nie 9 O_o

Badge image
kac89 wrote:

Mam podobnie z dwoma zawodnikami, którzy grają U18/U21, czyli 4 towarzyskie tygodniowo w moim wypadku maksymalnie (poniedziałek - u18, sobota - U21 ). Bedzie trzeba obserwować co będzie dalej. Mam zamiar nimi grać tak jak grałem do tej pory.

Badge image
Wiadomo, że sim patrzy na liczby, a nie na obrazki.

Badge image
Jak jest hantelek to znaczy że chce zrobić biceps.

Badge image
Dziś już wiadomo. Mnie też to zastanawiało bo miałem gościa z 7 - zadowolony a w następnym tygodniu z 8 i domaga się gry. Myślałem, że miał o jeden mecz za mało czy coś a tu taka zmiana.

Badge image
No niestety.

Ten skrzydłowy z formą 8 - (domaga się gry) - przez tą nową sytuację nabawił się kontuzji. Dwa dni na czerwono - klinika pomogła, ale dwa dni na pomarańczowo już nie.

Teraz będzie więcej kłopotów z utrzymaniem formy oraz z omijaniem kontuzji.

No i sprzedaż pakietów formy prawdopodobnie się wyraźnie zwiększy - szczególnie po przerwie międzysezonowej :)

Badge image
Nie siej herezji, nic się nie zmieniło. Poza obrazkiem. Przecież wiadomo że specjalnie nie grzebali w simie. Zmienili w 5 minut zakresy kiedy jaki obrazek się wyświetla i wielki mi update. Za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z renty...