Football

Football » Ex-Yu » ManagerZone razgovori

Najlepsi Gol Nedelje od 07.01.13 do 13.01.13

Badge image
Postovani menadzeri,MZ Golejada MZ,se nastavlja,pocinje novi krug. Nakon 7 krugova objaviti cemo sve pobednike i oformiti novu Prijateljsku Ligu.

Mozete od danas Nedelja,13.01.2013,iskljucivo na ovu temu prijaviti svoj gol,pa sve do petak 00:00h. Golovi ne trebaju biti stariji od 7 dana, znaci ako je danas 13.01.2013 prvi dan konkursa onda gol nemoze da bude postignut pre 07.01.2013, a isto tako ne treba biti i postignut posle datuma konkursa,znaci moze da je do danas najkasnije.Sa drugim recima gol treba da bude postignut od Ponedeljka do Nedelje za proslu sedmicu a rok prijavljivanja je do petka ove nedelje.

Ovaj konkurs ce trajati kada krene javno sedam(7) nedelja,a osme(8) cemo objaviti top 7 golova i proglasicemo pobednika i sve ostale ucesnike u novoj, prijateljskoj ligi Najlepsih Golova.

Propozicije:
Golovi mogu da budu po vasoj zelji,ali samo dva mozete da izaberete u toku 7 dana od dana kada krene krug, mogu da budu i od prijateljske utakmice i od prvenstvene ili bilo koje po vasem izboru ali bitno je da ih je postigao igrac iz vaseg tima, moze da bude i od utakmice reprezentacije ako je gol postigao vas igrac.

Za svaki gol koji budete postavili putem linka ili snimka na You Tube morate navesti sledece:

Link od utakmice, svoj Tim, Igrac koji je dao gol i Minut u kom je dat gol.

Izbor cemo vrsiti solarmkd i ja kao organizatori, a postoji mogucnost u buducnost da ovo i malo promenimo. Znaci kao organizatori zadrzavamo pravo da pravila promenimo, a molimo i vas da se ukljucite i da slobodno iznesete ako imate neku ideju kako bi ovaj konkurs postao i jos bolji u buducnost.

Minuta: 3
Opis:prelijep gol glavom za nekih 15-16 metara... uživajte :)

Minut: 33.

I sa ovog drugog linka vrijedi pogledati gol koji je postigao Faik Čolić u 81. minuti po 3D prikazu:D

UživajteHMZ

Badge image

Minuta 46 igrac Nikola Kisacevic sa oko 11 metara petom vraca loptu na jedno 13-14 metara i Aksentije Novkovic divnim sutem postize gol

Re: Najlepsi Gol Nedelje od 07.01.13 do 13.01.13

Badge image

Minut 90-ti, Živorad Kalajdžić postiže pogodak iz slobodnog udarca.

Pozz svima
ove nedelje tj prosle sam imao mnogo lepih golova al se nisam mogao odluciti koji da stavim pa sam se odlucio za ova 2 gola