27 11 Nap M. Degutis     1 6.56
40 12 Rez H. Lenertej       0.00
30 13 Obr 51' K. Rzeszutko       -0.61

Arena 1903
Widzowie: 10837 (Miejsca stojące: 8162, Miejsca siedzące: 2503, Miejsca dla VIPów: 172)
Mecz rozpoczął Mikolaj Degutis. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. W 3 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Korneliusz Panasewicz. 9 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Antoni Jaktorowo oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Zé Carlos Britto wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Pragmáticos 1903 w 15 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Thierry Henry. Kazimierz Kazanowski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny SS SuperSonics. Piłkarze drużyny Pragmáticos 1903 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Szczepan Ruzicki. Delfim de Lara wyrzucił piłkę z autu w 24 minucie, ale przejął ją Radoslaw Karaszkiewicz. 26 minuta meczu. Mikolaj Degutis uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Pragmáticos 1903. Zé Carlos Britto puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. Gdyby w 29 minucie Ferenc Puskás zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny SS SuperSonics w 35 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Korneliusz Panasewicz. Zé Carlos Britto rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 37 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny SS SuperSonics. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Pragmáticos 1903, Ferenc Puskás. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 2-1. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Lech Jaruzelski nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Kazimierz Rzeszutko. Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Thierry Henry rozpoczął drugą połowę. W 63 minucie meczu obrońca drużyny SS SuperSonics nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Ferenc Puskás. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 67 minucie Ferenc Puskás wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu SS SuperSonics. Kazimierz Kazanowski nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-1!! Wspaniały rzut w prawą stronę i Kazimierz Kazanowski broni w trudnej sytuacji w 72 minucie meczu. Thierry Henry powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 73 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ruud Gullit. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Ferenc Puskás ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 79 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Kazimierz Kazanowski mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 81 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Luiz Eduardo Alves. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Wymarzona sytuacja dla drużyny Pragmáticos 1903 w 93 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Thierry Henry. Kazimierz Kazanowski rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały pojedynek dwóch godnych siebie rywali zakończył się zwycięstwem drużyny Pragmáticos 1903.