63 14 Pom 73' C. Abecia       3.77
108 15 Rez C. Cruz       0.00
103 16 Pom 73' H. Salvator       2.39

Singularity
Widzowie: 10827 (Miejsca stojące: 8121, Miejsca siedzące: 2490, Miejsca dla VIPów: 216)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Gualterio Barbosa rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 4 minucie 罗城霆 wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Acercate Y Patea de Lejos. Delmiro Raebert nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 1-0!! 苏真永 znalazł się w doskonałej sytuacji w 10 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Santo Ciceron był bliski celu w 14 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Wspaniały rzut w prawą stronę i 郝源希 broni w trudnej sytuacji w 19 minucie meczu. Amancio Gaizkine powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 19 minuta meczu. Amancio Gaizkine uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny 【AC】Collapsar『铁血连』™NB. 郝源希 puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Amancio Gaizkine może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny 【AC】Collapsar『铁血连』™NB. Do piłki podszedł 邓星阳. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 25 minutach spędzonych na boisku 罗城霆 otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Gualterio Barbosa może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny 【AC】Collapsar『铁血连』™NB aby obronić tą piłkę. W 31 minucie meczu, Santo Ciceron z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że 郝源希 wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 1-2. Gdyby w 34 minucie Gualterio Barbosa zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 34 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystał Gualterio Barbosa, pomimo że do bramki miał tylko kilka metrów. 41 minuta meczu, Gaspar Haritzeder strzela, lecz 郝源希 rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Delmiro Raebert broni w trudnej sytuacji w 43 minucie meczu. 罗城霆 powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 45 minuta meczu, Amancio Gaizkine strzela, lecz 郝源希 rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Drużyna 【AC】Collapsar『铁血连』™NB będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 50 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Cirilo Florinio protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. W 50 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Acercate Y Patea de Lejos. Wykonywał go Cirilo Florinio. Właśnie upływała 58 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Gualterio Barbosa. 郝源希 rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-3. 郝源希, bramkarz drużyny 【AC】Collapsar『铁血连』™NB wspaniale rzucił się w prawą stronę i zatrzymał rzut karny, który wykonywał Justino Montes. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Acercate Y Patea de Lejos. Piłkarze drużyny 【AC】Collapsar『铁血连』™NB protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Freddy Terciero. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Amadeo Joey. schodzi z boiska, zmienia go Clodoveo Abecia, który jest w pełni sił. Szykuje się zmiana w drużynie Acercate Y Patea de Lejos. Boisko opuści Santo Ciceron, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Humberto Salvator. 73 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Acercate Y Patea de Lejos. Freddy Terciero będzie zagrywać piłkę. Freddy Terciero znalazł się w doskonałej sytuacji w 77 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 82 minutach spędzonych na boisku 秦荣永 otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. 83 minuta meczu, Lázaro Llope strzela, lecz 郝源希 rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 苏真永 przeprowadza wspaniały rajd w 87 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Acercate Y Patea de Lejos i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Delmiro Raebert zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny 【AC】Collapsar『铁血连』™NB! Gdyby w 94 minucie Humberto Salvator zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 94 minucie Humberto Salvator zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników.