Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

The Camp No
Widzowie: 50 (Miejsca stojące: 38, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 1)
Wspaniały rzut w prawą stronę i Bryant Miles broni w trudnej sytuacji w 3 minucie meczu. Shota Arveladze powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Riley Trotter może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 8 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Riley Trotter. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gdyby w 11 minucie Riley Trotter zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 14 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ladislao Gines. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gdyby w 21 minucie Shota Arveladze zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 24 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny KAOS. Jednak Shota Arveladze w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Bryant Miles bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. W 29 minucie William Kerns próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Emirhan Durucan. Właśnie upływała 32 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ladislao Gines. Sefa Özbilge rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-0. W 41 minucie tego spotkania Shota Arveladze wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Bryant Miles nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-1. W 45 minucie meczu rzut wolny dla ekipy KAOS. Wykonywał go Apostolis Triantafyllou.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Shota Arveladze. Riley Trotter nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 55 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W drużynie KAOS dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka 邱泉平, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Alesandro Coutinho zejdzie z boiska. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole KAOS, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Shota Arveladze, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Benedito Paes. Trener drużyny KAOS daję szanse Bayezit Macit, który zastępuje Emirhan Durucan. Wymarzona sytuacja dla drużyny KAOS w 58 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 邱泉平. Bryant Miles rzucił się jednak w lewo i obronił go. Marco Garibaldi ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 59 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Bryant Miles mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Creekers przecierają oczy ze zdumienia. W 64 minucie meczu Ladislao Gines powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Sefa Özbilge zdołał go obronić. Wspaniały rzut w lewą stronę i Bryant Miles broni w trudnej sytuacji w 65 minucie meczu. 邱泉平 powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Creekers. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie KAOS jest 曾耀然. Właśnie upływała 73 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 邱泉平. Bryant Miles rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-3. 75 minuta meczu, Marco Garibaldi strzela, lecz Bryant Miles rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 76 minucie 邱泉平 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upłynęła 76 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Apostolis Triantafyllou. W 77 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Apostolis Triantafyllou. Płaski strzał, który oddał Benedito Paes w 81 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny Creekers, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. W 82 minucie tego spotkania Riley Trotter wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Sefa Özbilge nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-3. Riley Trotter znalazł się w doskonałej sytuacji w 85 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 88 minuta meczu. Benedito Paes uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Creekers. Bryant Miles puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 2-4. Wspaniały rzut w lewą stronę i Bryant Miles broni w trudnej sytuacji w 93 minucie meczu. Marco Garibaldi powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Zamiast rozgrywać ten mecz, można było równie dobrze rzucić monetą - tak równy poziom prezentowały dziś zespoły. Szczęście dopisało jednak ekipie KAOS, która zakończyła mecz zwycięsko, wywożąc trzy punkty z bardzo gorącego terenu drużyny Creekers.