16 14 Rez E. Nikola       0.00
14 15 Rez H. Saturnin       0.00
11 16 Nap 78' C. Inguma       3.97

FIELD OF DREAMS
Widzowie: 166 (Miejsca stojące: 125, Miejsca siedzące: 38, Miejsca dla VIPów: 3)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Neal Drew rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. W 3 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Neal Drew. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 11 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny C. S. D. Pueyrredón. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny ARMENIAN 11, Stanton Mueller. W 11 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Narcis Nicolcioiu, ale Godofredo Bras wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny C. S. D. Pueyrredón. Do piłki podszedł David Beckham Jr. 21 minuta spotkania. Stanton Mueller w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny C. S. D. Pueyrredón. Godofredo Bras spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. David Beckham Jr uprzedził zawodnika drużyny przeciwnej i przejął piłkę, po tym jak Narcis Nicolcioiu wyrzucił ją z autu w 24 minucie. Teobaldo Rosario nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 34 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 37 minucie tego spotkania Teobaldo Rosario wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Gregorio Green nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-1. 44 minuta meczu, Neal Drew strzela, lecz Godofredo Bras rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny C. S. D. Pueyrredón w 46 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Teobaldo Rosario. Gregorio Green rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wyrównana pierwsza część spotkania, więc wynik 1-1 nie powinien nikogo dziwić. Znany z niekonwencjonalnych metod motywowania piłkarzy manager gospodarzy z pewnością spróbuje tchnąć nowego ducha walki w swój zespół.

Teobaldo Rosario rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. W 54 minucie Blaine Brewer wyrzucił piłkę z autu na tyle niedokładnie, że David Beckham Jr nie miał problemów z jej przechwyceniem. W 55 minucie meczu rzut wolny dla ekipy ARMENIAN 11. Wykonywał go Blaine Brewer. W 58 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny C. S. D. Pueyrredón. Jednak Teobaldo Rosario w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Gregorio Green bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. W 60 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Teobaldo Rosario. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 62 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny C. S. D. Pueyrredón. Jednak Teobaldo Rosario w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Gregorio Green. W 63 minucie Teobaldo Rosario zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Teobaldo Rosario zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? W 76 minucie tego spotkania Teobaldo Rosario wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Gregorio Green nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-2. W miejsce bardzo zmęczonego Roch Siekierka wchodzi Claudio Inguma. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na C. S. D. Pueyrredón. ARMENIAN 11 przeprowadzi wymianę zawodników. Lloyd Urbina czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Stanton Mueller. Zmiana w drużynie C. S. D. Pueyrredón. Teobaldo Rosario schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Halil İbrahim Yeltekin. Dominique Beasley nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Napoleon Richmond. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole ARMENIAN 11, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Wade Vogel, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Scotty Browning. 82 minuta meczu, Neal Drew strzela, lecz Godofredo Bras rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Godofredo Bras broni w trudnej sytuacji w 82 minucie meczu. Neal Drew powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Halil İbrahim Yeltekin strzelał w 85 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Gregorio Green broni w trudnej sytuacji w 85 minucie meczu. Halil İbrahim Yeltekin powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 89 minucie Halil İbrahim Yeltekin zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Gdyby w 89 minucie Halil İbrahim Yeltekin zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Halil İbrahim Yeltekin zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Wymarzona sytuacja dla drużyny C. S. D. Pueyrredón w 93 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Halil İbrahim Yeltekin. Gregorio Green rzucił się jednak w prawo i obronił go.