43 14 Rez U. Peru       0.00
75 15 Rez B. Soin       0.00

Stadion Russówek
Widzowie: 39 (Miejsca stojące: 30, Miejsca siedzące: 9, Miejsca dla VIPów: 0)
Kibice drużyny Russówek przecierają oczy ze zdumienia. W 7 minucie meczu Tadeusz Pozorski powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Victorio Donostia zdołał go obronić. 13 minuta meczu. Konrad Dudek strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Victorio Donostia. Nie ma gola. Piotr Adamus w 17 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Russówek. W 19 minucie Marcelo Llorian oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Lech Nakoneczny rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Russówek. Do piłki podszedł Edgar Olchowy. Marcelo Llorian znalazł się w doskonałej sytuacji w 27 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Russówek przecierają oczy ze zdumienia. W 28 minucie meczu Konrad Dudek powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Victorio Donostia zdołał go obronić. Kibice drużyny ROJO przecierają oczy ze zdumienia. W 30 minucie meczu Felix Bizi powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Lech Nakoneczny zdołał go obronić. 31 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny ROJO. Tiburcio Jenaro będzie zagrywać piłkę. Właśnie upływała 34 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Radomir Turek. Victorio Donostia rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-0. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 38 minucie Konrad Dudek wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu ROJO. Victorio Donostia nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 2-0!! Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 42 minucie Konrad Dudek wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu ROJO. Victorio Donostia nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! Konrad Dudek znalazł się w doskonałej sytuacji w 46 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 4-0. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Właśnie upływała 53 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Konrad Dudek. Victorio Donostia rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 5-0. 56 minuta meczu. Konrad Dudek uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ROJO. Victorio Donostia puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 6-0. Gdyby w 61 minucie Tiburcio Jenaro zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 62 minuta meczu, Konrad Dudek strzela, lecz Victorio Donostia rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Konrad Dudek znalazł się w doskonałej sytuacji w 64 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 69 minucie tego spotkania Radomir Turek wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Victorio Donostia nie dał rady zapobiec utracie bramki. 7-0. 71 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Konrad Dudek, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny ROJO. Victorio Donostia będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 8-0. Właśnie upływała 75 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Konrad Dudek. Victorio Donostia rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 9-0. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ROJO. Do piłki podszedł Nicolas Salvino. Konrad Dudek ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 88 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Victorio Donostia mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 89 minucie meczu wynik zmienił się na 11-0. Konrad Dudek Z najbliższej odległości kopie z całej siły. Piłka otarła się o poprzeczkę i wpadła do bramki. Victorio Donostia nie był w stanie tego obronić. Zamieszanie pod bramką drużyny ROJO w 92 minucie meczu. Do piłki dopada Leszek Psotka i strzela przy lewym słupku. Victorio Donostia z najwyższym trudem łapie piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Victorio Donostia broni w trudnej sytuacji w 93 minucie meczu. Radomir Turek powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Drużyna Russówek posiadała w tym meczu wszystkie atuty po swojej stronie. Ze wsparciem dwunastego zawodnika w postaci publiczności, sięgnęli po zwycięstwo.

Radomir TurekR Turek(1-0) 34'
 Konrad DudekK Dudek(2-0) 38'
 Konrad DudekK Dudek(3-0) 42'
 Tadeusz PozorskiT Pozorski(4-0) 47'
 Konrad DudekK Dudek(5-0) 53'
 Konrad DudekK Dudek(6-0) 56'
 Radomir TurekR Turek(7-0) 69'
 Konrad DudekK Dudek(8-0) 71'