32 15 Rez 周挺亮       0.00
31 16 Rez 余克德       0.00

Camp Nou
Widzowie: 35 (Miejsca stojące: 27, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
龚沙洲 rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Zhang Song Fan może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Brain Pain może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Właśnie upłynęła 9 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Hugon Dyczkowski. 11 minuta meczu. Zhang Song Fan uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆. 杨凌升 puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. W 13 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Zula Osielski. 龚沙洲 ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 16 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dawid Brudzisz mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆 przecierają oczy ze zdumienia. W 20 minucie meczu 龚沙洲 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dawid Brudzisz zdołał go obronić. 龚沙洲 znalazł się w doskonałej sytuacji w 20 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i 杨凌升 broni w trudnej sytuacji w 22 minucie meczu. Zhang Song Fan powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 23 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆. Jednak Brain Pain w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Dawid Brudzisz bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny AKS Kozienice. Do piłki podszedł Zula Osielski. W 28 minucie meczu Brain Pain strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Dawid Brudzisz rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 32 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął 龚沙洲. 36 minuta meczu, 方宇森 strzela, lecz Dawid Brudzisz rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 37 minucie Padro Sevilla próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Abelardo Odon. Jak na gospodarzy przystało drużyna AKS Kozienice prowadzi 1-0 z drużyną ☆冰谷☆面条在麻将馆 po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

MVP
陆霖宽

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Zula Osielski. W 51 minucie Zhang Song Fan zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. W 53 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny AKS Kozienice. Jednak Zhang Song Fan w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i 杨凌升 bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. 53 minuta meczu. Zhang Song Fan strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już 杨凌升. Nie ma gola. Brain Pain znalazł się w doskonałej sytuacji w 54 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Zula Osielski znalazł się w doskonałej sytuacji w 59 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny AKS Kozienice, którym był Zhang Song Fan mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Abelardo Odon próbował szybko wznowić grę z autu w 62 minucie, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejął Padro Sevilla. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆. Piłkarze drużyny AKS Kozienice protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Abelardo Odon. 65 minuta meczu. Zhang Song Fan strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już 杨凌升. Nie ma gola. 67 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny AKS Kozienice. Zhang Song Fan będzie zagrywać piłkę. AKS Kozienice przeprowadzi wymianę zawodników. Stanislaw Szarmach czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Hugon Dyczkowski. 72 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆. 叶正帆 będzie zagrywać piłkę. Rzut wolny dla drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆. Brain Pain podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny AKS Kozienice przecierają oczy ze zdumienia. W 80 minucie meczu Zhang Song Fan powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 杨凌升 zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆 w 83 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 龚沙洲. Dawid Brudzisz rzucił się jednak w lewo i obronił go. W niebezpiecznej sytuacji zawodnik drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆 zostaje sfaulowany. Sędzia odgwizduje faul i pokazuje na jedenasty metr. 84 minuta meczu i mamy rzut karny dla drużyny ☆冰谷☆面条在麻将馆! Szykuje się zmiana w drużynie ☆冰谷☆面条在麻将馆. Boisko opuści 方诚青, a w jego miejsce wprowadzony zostanie 黄邦超. W 93 minucie meczu Brain Pain wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny AKS Kozienice nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Stworzyły one widowisko, które do końca trzymało w napięciu. Zauważyli to kibice, którzy oklaskami nagradzają trud, jaki w to spotkanie włożyły obie ekipy.