10 9 Pom M. Nalo       3.16
7 10 Nap V. Gaskon       2.71
9 11 Nap F. Chavez     1 7.00

Asunción
Widzowie: 10809 (Miejsca stojące: 8108, Miejsca siedzące: 2486, Miejsca dla VIPów: 215)
Felix Chavez rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. 7 minuta meczu, Miguel Nalo strzela, lecz Vincente Monzon rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Rzut wolny dla drużyny Made in Paraguay. Sendoa Najera podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny Made in Paraguay przecierają oczy ze zdumienia. W 13 minucie meczu Roque Santa Cruz powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Casado Naveda zdołał go obronić. Manuelo Onil w 15 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Made in Paraguay. 18 minuta meczu, Vilmar Heidemann strzela, lecz Casado Naveda rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Made in Paraguay. Do piłki podszedł Joseba Font. W 34 minucie spotkania Bastian Fahlgren zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Właśnie upłynęła 34 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Bastian Fahlgren. Roque Santa Cruz ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 40 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Casado Naveda mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 43 minucie, Vilmar Heidemann decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Hachita FC, lecz Casado Naveda zdołał ją wypiąstkować.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Roque Santa Cruz rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Gdyby w 54 minucie Vilmar Heidemann zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Roque Santa Cruz w 58 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Made in Paraguay. Właśnie upłynęła 62 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Joseba Font. 66 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Made in Paraguay. Adriano Verdejo będzie zagrywać piłkę. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 69 minucie Vilmar Heidemann wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Hachita FC. Casado Naveda nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! Szykuje się zmiana w drużynie Made in Paraguay. Boisko opuści Roque Santa Cruz, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Loramendi Moldes. Ruperto Calvino pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Made in Paraguay. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Hachita FC. Piłkarze drużyny Made in Paraguay protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Ruperto Calvino. W 77 minucie Blanco Cotilla oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Casado Naveda rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. 82 minuta meczu. Felix Chavez uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Made in Paraguay. Vincente Monzon puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 3-1. Vilmar Heidemann znalazł się w doskonałej sytuacji w 85 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Made in Paraguay. Do piłki podszedł Sendoa Najera. Kibice drużyny Made in Paraguay przecierają oczy ze zdumienia. W 92 minucie meczu Vilmar Heidemann powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Casado Naveda zdołał go obronić. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Hachita FC. Piłkarze drużyny Made in Paraguay protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Serafino Santandres. 94 minuta spotkania. Vilmar Heidemann w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Hachita FC. Casado Naveda spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 94 minutach spędzonych na boisku Kristen Lanen otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Hachita FC. Do piłki podszedł Kristen Lanen.