Round 1 - 03-04-2024 13:30

Glemmingebro IF 0 - 3 National Team Cape-Verde
Papilio 1 - 3 Fusk&Bygg AB
United 11 FC 5 - 2 HisingsBacka FC
FC Douchebags 4 - 2 Söderhall
Norrlands Athen 0 - 4 Samurai
1910 Di Blåe 0 - 16 Lite Finare Lite Bättre

Round 2 - 07-04-2024 11:45

National Team Cape-Verde 0 - 7 Papilio
Fusk&Bygg AB 3 - 2 United 11 FC
HisingsBacka FC 2 - 3 FC Douchebags
Söderhall 3 - 2 Norrlands Athen
Samurai 13 - 0 1910 Di Blåe
Lite Finare Lite Bättre 3 - 1 Glemmingebro IF

Round 3 - 10-04-2024 09:30

Papilio 3 - 3 Lite Finare Lite Bättre
Glemmingebro IF 0 - 3 Samurai
1910 Di Blåe 0 - 10 Söderhall
Norrlands Athen 5 - 4 HisingsBacka FC
FC Douchebags 1 - 1 Fusk&Bygg AB
United 11 FC 1 - 3 National Team Cape-Verde

Round 4 - 14-04-2024 15:45

National Team Cape-Verde 5 - 4 FC Douchebags
Fusk&Bygg AB 3 - 0 Norrlands Athen
HisingsBacka FC 12 - 0 1910 Di Blåe
Söderhall 2 - 2 Glemmingebro IF
Samurai 0 - 4 Papilio
Lite Finare Lite Bättre 1 - 3 United 11 FC

Round 5 - 17-04-2024 18:30

United 11 FC 1 - 2 Samurai
FC Douchebags 2 - 1 Lite Finare Lite Bättre
Norrlands Athen 0 - 3 National Team Cape-Verde
1910 Di Blåe 0 - 11 Fusk&Bygg AB
Glemmingebro IF 3 - 1 HisingsBacka FC
Papilio 3 - 1 Söderhall

Round 6 - 21-04-2024 09:30

Fusk&Bygg AB 3 - 0 Glemmingebro IF
HisingsBacka FC 1 - 6 Papilio
Söderhall 3 - 8 United 11 FC
Samurai 0 - 1 FC Douchebags
Lite Finare Lite Bättre 1 - 1 Norrlands Athen
National Team Cape-Verde 12 - 0 1910 Di Blåe

Round 7 - 24-04-2024 10:15

United 11 FC 2 - 2 Papilio
Norrlands Athen 1 - 4 FC Douchebags
Glemmingebro IF 9 - 0 1910 Di Blåe
HisingsBacka FC 4 - 0 Fusk&Bygg AB
Samurai 4 - 0 Söderhall
National Team Cape-Verde 1 - 1 Lite Finare Lite Bättre

Round 8 - 28-04-2024 18:30

Papilio 4 - 1 Norrlands Athen
FC Douchebags 1 - 0 Glemmingebro IF
1910 Di Blåe 0 - 8 United 11 FC
Fusk&Bygg AB 2 - 1 Samurai
Söderhall 0 - 4 National Team Cape-Verde
Lite Finare Lite Bättre 4 - 3 HisingsBacka FC

Round 9 - 01-05-2024 15:30

Glemmingebro IF 3 - 1 Norrlands Athen
United 11 FC 0 - 2 FC Douchebags
1910 Di Blåe 0 - 12 Papilio
National Team Cape-Verde 1 - 3 Samurai
HisingsBacka FC 1 - 1 Söderhall
Lite Finare Lite Bättre 1 - 0 Fusk&Bygg AB

Round 10 - 05-05-2024 15:00

Papilio 1 - 1 Glemmingebro IF
Norrlands Athen 0 - 5 United 11 FC
FC Douchebags 16 - 0 1910 Di Blåe
Fusk&Bygg AB 2 - 1 National Team Cape-Verde
Samurai 5 - 1 HisingsBacka FC
Söderhall 1 - 8 Lite Finare Lite Bättre

Round 11 - 08-05-2024 16:30

United 11 FC 2 - 2 Glemmingebro IF
Papilio 2 - 2 FC Douchebags
Norrlands Athen 15 - 0 1910 Di Blåe
HisingsBacka FC 0 - 1 National Team Cape-Verde
Fusk&Bygg AB 1 - 4 Söderhall
Samurai 0 - 2 Lite Finare Lite Bättre

Round 12 - 12-05-2024 12:15

Glemmingebro IF 7 - 0 United 11 FC
FC Douchebags 2 - 0 Papilio
1910 Di Blåe 1 - 12 Norrlands Athen
National Team Cape-Verde 3 - 2 HisingsBacka FC
Söderhall 0 - 2 Fusk&Bygg AB
Lite Finare Lite Bättre 1 - 0 Samurai

Round 13 - 15-05-2024 15:45

Glemmingebro IF 3 - 3 Papilio
United 11 FC 2 - 4 Norrlands Athen
1910 Di Blåe 2 - 12 FC Douchebags
National Team Cape-Verde 1 - 0 Fusk&Bygg AB
HisingsBacka FC 0 - 6 Samurai
Lite Finare Lite Bättre 2 - 2 Söderhall

Round 14 - 19-05-2024 14:00

Norrlands Athen 0 - 1 Glemmingebro IF
FC Douchebags 3 - 0 United 11 FC
Papilio 16 - 0 1910 Di Blåe
Samurai 0 - 2 National Team Cape-Verde
Söderhall 1 - 3 HisingsBacka FC
Fusk&Bygg AB 2 - 1 Lite Finare Lite Bättre

Round 15 - 22-05-2024 18:15

Norrlands Athen 0 - 2 Papilio
Glemmingebro IF 0 - 1 FC Douchebags
United 11 FC 10 - 0 1910 Di Blåe
Samurai 2 - 2 Fusk&Bygg AB
National Team Cape-Verde 3 - 5 Söderhall
HisingsBacka FC 3 - 2 Lite Finare Lite Bättre

Round 16 - 26-05-2024 13:15

Papilio 4 - 2 United 11 FC
FC Douchebags 5 - 0 Norrlands Athen
1910 Di Blåe 2 - 8 Glemmingebro IF
Fusk&Bygg AB 2 - 1 HisingsBacka FC
Söderhall 0 - 4 Samurai
Lite Finare Lite Bättre 2 - 1 National Team Cape-Verde

Round 17 - 29-05-2024 14:15

Glemmingebro IF 0 - 7 Fusk&Bygg AB
Papilio 9 - 0 HisingsBacka FC
United 11 FC 6 - 1 Söderhall
FC Douchebags 1 - 1 Samurai
Norrlands Athen 0 - 5 Lite Finare Lite Bättre
1910 Di Blåe 0 - 11 National Team Cape-Verde

Round 18 - 02-06-2024 18:45

Samurai 3 - 1 United 11 FC
Lite Finare Lite Bättre 2 - 0 FC Douchebags
National Team Cape-Verde 0 - 2 Norrlands Athen
Fusk&Bygg AB 6 - 0 1910 Di Blåe
HisingsBacka FC 5 - 1 Glemmingebro IF
Söderhall 1 - 2 Papilio

Round 19 - 05-06-2024 16:45

FC Douchebags 1 - 0 National Team Cape-Verde
Norrlands Athen 0 - 1 Fusk&Bygg AB
1910 Di Blåe 1 - 9 HisingsBacka FC
Glemmingebro IF 0 - 4 Söderhall
Papilio 0 - 14 Samurai
United 11 FC 1 - 0 Lite Finare Lite Bättre

Round 20 - 09-06-2024 18:00

Lite Finare Lite Bättre 1 - 3 Papilio
Samurai 9 - 1 Glemmingebro IF
Söderhall 7 - 2 1910 Di Blåe
HisingsBacka FC 4 - 1 Norrlands Athen
Fusk&Bygg AB 1 - 2 FC Douchebags
National Team Cape-Verde 2 - 1 United 11 FC

Round 21 - 12-06-2024 14:45

Papilio 4 - 1 National Team Cape-Verde
United 11 FC 2 - 7 Fusk&Bygg AB
FC Douchebags 0 - 1 HisingsBacka FC
Norrlands Athen 0 - 3 Söderhall
1910 Di Blåe 0 - 15 Samurai
Glemmingebro IF 0 - 10 Lite Finare Lite Bättre

Round 22 - 16-06-2024 18:30

National Team Cape-Verde 9 - 0 Glemmingebro IF
Fusk&Bygg AB 4 - 3 Papilio
HisingsBacka FC 1 - 1 United 11 FC
Söderhall 4 - 1 FC Douchebags
Samurai 3 - 1 Norrlands Athen
Lite Finare Lite Bättre 7 - 0 1910 Di Blåe