Round 1 - 05-10-2022 18:00

Kolejarz Przybysławice X - X FC Wypyszek
Rozpierdalator X - X Chojnickie Byki
Partizan Limanowa X - X KS Bukowe
Modlau X - X Wy-pas
Żuki Gnojarze X - X Szczakowianka
DS ACADEMY TEAM X - X TEATRomaniacy

Round 2 - 09-10-2022 16:15

FC Wypyszek X - X Rozpierdalator
Chojnickie Byki X - X Partizan Limanowa
KS Bukowe X - X Modlau
Wy-pas X - X Żuki Gnojarze
Szczakowianka X - X DS ACADEMY TEAM
TEATRomaniacy X - X Kolejarz Przybysławice

Round 3 - 12-10-2022 10:00

Rozpierdalator X - X TEATRomaniacy
Kolejarz Przybysławice X - X Szczakowianka
DS ACADEMY TEAM X - X Wy-pas
Żuki Gnojarze X - X KS Bukowe
Modlau X - X Chojnickie Byki
Partizan Limanowa X - X FC Wypyszek

Round 4 - 16-10-2022 14:45

FC Wypyszek X - X Modlau
Chojnickie Byki X - X Żuki Gnojarze
KS Bukowe X - X DS ACADEMY TEAM
Wy-pas X - X Kolejarz Przybysławice
Szczakowianka X - X Rozpierdalator
TEATRomaniacy X - X Partizan Limanowa

Round 5 - 19-10-2022 18:45

Partizan Limanowa X - X Szczakowianka
Modlau X - X TEATRomaniacy
Żuki Gnojarze X - X FC Wypyszek
DS ACADEMY TEAM X - X Chojnickie Byki
Kolejarz Przybysławice X - X KS Bukowe
Rozpierdalator X - X Wy-pas

Round 6 - 23-10-2022 13:15

Chojnickie Byki X - X Kolejarz Przybysławice
KS Bukowe X - X Rozpierdalator
Wy-pas X - X Partizan Limanowa
Szczakowianka X - X Modlau
TEATRomaniacy X - X Żuki Gnojarze
FC Wypyszek X - X DS ACADEMY TEAM

Round 7 - 26-10-2022 12:00

Partizan Limanowa X - X Rozpierdalator
Żuki Gnojarze X - X Modlau
Kolejarz Przybysławice X - X DS ACADEMY TEAM
KS Bukowe X - X Chojnickie Byki
Szczakowianka X - X Wy-pas
FC Wypyszek X - X TEATRomaniacy

Round 8 - 30-10-2022 16:45

Rozpierdalator X - X Żuki Gnojarze
Modlau X - X Kolejarz Przybysławice
DS ACADEMY TEAM X - X Partizan Limanowa
Chojnickie Byki X - X Szczakowianka
Wy-pas X - X FC Wypyszek
TEATRomaniacy X - X KS Bukowe

Round 9 - 02-11-2022 12:15

Kolejarz Przybysławice X - X Żuki Gnojarze
Partizan Limanowa X - X Modlau
DS ACADEMY TEAM X - X Rozpierdalator
FC Wypyszek X - X Szczakowianka
KS Bukowe X - X Wy-pas
TEATRomaniacy X - X Chojnickie Byki

Round 10 - 06-11-2022 17:15

Rozpierdalator X - X Kolejarz Przybysławice
Żuki Gnojarze X - X Partizan Limanowa
Modlau X - X DS ACADEMY TEAM
Chojnickie Byki X - X FC Wypyszek
Szczakowianka X - X KS Bukowe
Wy-pas X - X TEATRomaniacy

Round 11 - 09-11-2022 18:30

Partizan Limanowa X - X Kolejarz Przybysławice
Rozpierdalator X - X Modlau
Żuki Gnojarze X - X DS ACADEMY TEAM
KS Bukowe X - X FC Wypyszek
Chojnickie Byki X - X Wy-pas
Szczakowianka X - X TEATRomaniacy

Round 12 - 13-11-2022 14:30

Kolejarz Przybysławice X - X Partizan Limanowa
Modlau X - X Rozpierdalator
DS ACADEMY TEAM X - X Żuki Gnojarze
FC Wypyszek X - X KS Bukowe
Wy-pas X - X Chojnickie Byki
TEATRomaniacy X - X Szczakowianka

Round 13 - 16-11-2022 18:30

Kolejarz Przybysławice X - X Rozpierdalator
Partizan Limanowa X - X Żuki Gnojarze
DS ACADEMY TEAM X - X Modlau
FC Wypyszek X - X Chojnickie Byki
KS Bukowe X - X Szczakowianka
TEATRomaniacy X - X Wy-pas

Round 14 - 20-11-2022 14:45

Żuki Gnojarze X - X Kolejarz Przybysławice
Modlau X - X Partizan Limanowa
Rozpierdalator X - X DS ACADEMY TEAM
Szczakowianka X - X FC Wypyszek
Wy-pas X - X KS Bukowe
Chojnickie Byki X - X TEATRomaniacy

Round 15 - 23-11-2022 12:30

Żuki Gnojarze X - X Rozpierdalator
Kolejarz Przybysławice X - X Modlau
Partizan Limanowa X - X DS ACADEMY TEAM
Szczakowianka X - X Chojnickie Byki
FC Wypyszek X - X Wy-pas
KS Bukowe X - X TEATRomaniacy

Round 16 - 27-11-2022 11:30

Rozpierdalator X - X Partizan Limanowa
Modlau X - X Żuki Gnojarze
DS ACADEMY TEAM X - X Kolejarz Przybysławice
Chojnickie Byki X - X KS Bukowe
Wy-pas X - X Szczakowianka
TEATRomaniacy X - X FC Wypyszek

Round 17 - 30-11-2022 09:45

Kolejarz Przybysławice X - X Chojnickie Byki
Rozpierdalator X - X KS Bukowe
Partizan Limanowa X - X Wy-pas
Modlau X - X Szczakowianka
Żuki Gnojarze X - X TEATRomaniacy
DS ACADEMY TEAM X - X FC Wypyszek

Round 18 - 04-12-2022 09:00

Szczakowianka X - X Partizan Limanowa
TEATRomaniacy X - X Modlau
FC Wypyszek X - X Żuki Gnojarze
Chojnickie Byki X - X DS ACADEMY TEAM
KS Bukowe X - X Kolejarz Przybysławice
Wy-pas X - X Rozpierdalator

Round 19 - 07-12-2022 12:15

Modlau X - X FC Wypyszek
Żuki Gnojarze X - X Chojnickie Byki
DS ACADEMY TEAM X - X KS Bukowe
Kolejarz Przybysławice X - X Wy-pas
Rozpierdalator X - X Szczakowianka
Partizan Limanowa X - X TEATRomaniacy

Round 20 - 11-12-2022 14:45

TEATRomaniacy X - X Rozpierdalator
Szczakowianka X - X Kolejarz Przybysławice
Wy-pas X - X DS ACADEMY TEAM
KS Bukowe X - X Żuki Gnojarze
Chojnickie Byki X - X Modlau
FC Wypyszek X - X Partizan Limanowa

Round 21 - 14-12-2022 11:45

Rozpierdalator X - X FC Wypyszek
Partizan Limanowa X - X Chojnickie Byki
Modlau X - X KS Bukowe
Żuki Gnojarze X - X Wy-pas
DS ACADEMY TEAM X - X Szczakowianka
Kolejarz Przybysławice X - X TEATRomaniacy

Round 22 - 18-12-2022 09:45

FC Wypyszek X - X Kolejarz Przybysławice
Chojnickie Byki X - X Rozpierdalator
KS Bukowe X - X Partizan Limanowa
Wy-pas X - X Modlau
Szczakowianka X - X Żuki Gnojarze
TEATRomaniacy X - X DS ACADEMY TEAM