Round 1 - 03-04-2024 14:00

Underdogs 1 - 3 Motor Czechów
Markowy Team 8 - 0 Juve Górnik Knurów
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ 2 - 4 GKS Milenium
Musztarda Diżą 1 - 1 Vęgoria Team
Wachteldorf SA 0 - 3 Emalia Olkusz
Grasshoppers Klucze 3 - 0 Shadows United

Round 2 - 07-04-2024 17:15

Motor Czechów 3 - 4 Markowy Team
Juve Górnik Knurów 0 - 7 KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
GKS Milenium 1 - 5 Musztarda Diżą
Vęgoria Team 1 - 1 Wachteldorf SA
Emalia Olkusz 0 - 2 Grasshoppers Klucze
Shadows United 3 - 3 Underdogs

Round 3 - 10-04-2024 12:30

Markowy Team 2 - 2 Shadows United
Underdogs 1 - 0 Emalia Olkusz
Grasshoppers Klucze 1 - 1 Vęgoria Team
Wachteldorf SA 2 - 3 GKS Milenium
Musztarda Diżą 6 - 0 Juve Górnik Knurów
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ 0 - 2 Motor Czechów

Round 4 - 14-04-2024 16:15

Motor Czechów 1 - 4 Musztarda Diżą
Juve Górnik Knurów 1 - 5 Wachteldorf SA
GKS Milenium 1 - 1 Grasshoppers Klucze
Vęgoria Team 0 - 4 Underdogs
Emalia Olkusz 1 - 1 Markowy Team
Shadows United 1 - 0 KOZIOŁKI KKS POZNAŃ

Round 5 - 17-04-2024 18:30

KOZIOŁKI KKS POZNAŃ 2 - 4 Emalia Olkusz
Musztarda Diżą 3 - 5 Shadows United
Wachteldorf SA 1 - 0 Motor Czechów
Grasshoppers Klucze 5 - 0 Juve Górnik Knurów
Underdogs 0 - 0 GKS Milenium
Markowy Team 2 - 1 Vęgoria Team

Round 6 - 21-04-2024 17:45

Juve Górnik Knurów X - X Underdogs
GKS Milenium X - X Markowy Team
Vęgoria Team X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Emalia Olkusz X - X Musztarda Diżą
Shadows United X - X Wachteldorf SA
Motor Czechów X - X Grasshoppers Klucze

Round 7 - 24-04-2024 11:00

KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Markowy Team
Wachteldorf SA X - X Musztarda Diżą
Underdogs X - X Grasshoppers Klucze
GKS Milenium X - X Juve Górnik Knurów
Emalia Olkusz X - X Vęgoria Team
Motor Czechów X - X Shadows United

Round 8 - 28-04-2024 10:15

Markowy Team X - X Wachteldorf SA
Musztarda Diżą X - X Underdogs
Grasshoppers Klucze X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Juve Górnik Knurów X - X Emalia Olkusz
Vęgoria Team X - X Motor Czechów
Shadows United X - X GKS Milenium

Round 9 - 01-05-2024 12:45

Underdogs X - X Wachteldorf SA
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Musztarda Diżą
Grasshoppers Klucze X - X Markowy Team
Motor Czechów X - X Emalia Olkusz
GKS Milenium X - X Vęgoria Team
Shadows United X - X Juve Górnik Knurów

Round 10 - 05-05-2024 09:00

Markowy Team X - X Underdogs
Wachteldorf SA X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Musztarda Diżą X - X Grasshoppers Klucze
Juve Górnik Knurów X - X Motor Czechów
Emalia Olkusz X - X GKS Milenium
Vęgoria Team X - X Shadows United

Round 11 - 08-05-2024 09:30

KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Underdogs
Markowy Team X - X Musztarda Diżą
Wachteldorf SA X - X Grasshoppers Klucze
GKS Milenium X - X Motor Czechów
Juve Górnik Knurów X - X Vęgoria Team
Emalia Olkusz X - X Shadows United

Round 12 - 12-05-2024 17:15

Underdogs X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Musztarda Diżą X - X Markowy Team
Grasshoppers Klucze X - X Wachteldorf SA
Motor Czechów X - X GKS Milenium
Vęgoria Team X - X Juve Górnik Knurów
Shadows United X - X Emalia Olkusz

Round 13 - 15-05-2024 11:15

Underdogs X - X Markowy Team
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Wachteldorf SA
Grasshoppers Klucze X - X Musztarda Diżą
Motor Czechów X - X Juve Górnik Knurów
GKS Milenium X - X Emalia Olkusz
Shadows United X - X Vęgoria Team

Round 14 - 19-05-2024 16:45

Wachteldorf SA X - X Underdogs
Musztarda Diżą X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Markowy Team X - X Grasshoppers Klucze
Emalia Olkusz X - X Motor Czechów
Vęgoria Team X - X GKS Milenium
Juve Górnik Knurów X - X Shadows United

Round 15 - 22-05-2024 17:45

Wachteldorf SA X - X Markowy Team
Underdogs X - X Musztarda Diżą
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Grasshoppers Klucze
Emalia Olkusz X - X Juve Górnik Knurów
Motor Czechów X - X Vęgoria Team
GKS Milenium X - X Shadows United

Round 16 - 26-05-2024 15:00

Markowy Team X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Musztarda Diżą X - X Wachteldorf SA
Grasshoppers Klucze X - X Underdogs
Juve Górnik Knurów X - X GKS Milenium
Vęgoria Team X - X Emalia Olkusz
Shadows United X - X Motor Czechów

Round 17 - 29-05-2024 16:00

Underdogs X - X Juve Górnik Knurów
Markowy Team X - X GKS Milenium
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Vęgoria Team
Musztarda Diżą X - X Emalia Olkusz
Wachteldorf SA X - X Shadows United
Grasshoppers Klucze X - X Motor Czechów

Round 18 - 02-06-2024 18:30

Emalia Olkusz X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Shadows United X - X Musztarda Diżą
Motor Czechów X - X Wachteldorf SA
Juve Górnik Knurów X - X Grasshoppers Klucze
GKS Milenium X - X Underdogs
Vęgoria Team X - X Markowy Team

Round 19 - 05-06-2024 15:15

Musztarda Diżą X - X Motor Czechów
Wachteldorf SA X - X Juve Górnik Knurów
Grasshoppers Klucze X - X GKS Milenium
Underdogs X - X Vęgoria Team
Markowy Team X - X Emalia Olkusz
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Shadows United

Round 20 - 09-06-2024 12:45

Shadows United X - X Markowy Team
Emalia Olkusz X - X Underdogs
Vęgoria Team X - X Grasshoppers Klucze
GKS Milenium X - X Wachteldorf SA
Juve Górnik Knurów X - X Musztarda Diżą
Motor Czechów X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ

Round 21 - 12-06-2024 16:15

Markowy Team X - X Motor Czechów
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ X - X Juve Górnik Knurów
Musztarda Diżą X - X GKS Milenium
Wachteldorf SA X - X Vęgoria Team
Grasshoppers Klucze X - X Emalia Olkusz
Underdogs X - X Shadows United

Round 22 - 16-06-2024 11:15

Motor Czechów X - X Underdogs
Juve Górnik Knurów X - X Markowy Team
GKS Milenium X - X KOZIOŁKI KKS POZNAŃ
Vęgoria Team X - X Musztarda Diżą
Emalia Olkusz X - X Wachteldorf SA
Shadows United X - X Grasshoppers Klucze