136 13 Rez R. Napier       0.00
113 14 Nap 93' C. Ospetsu       1.72

Abbey road stadium
Widzowie: 35 (Miejsca stojące: 27, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Ariel Alfonso rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. W 5 minucie meczu obrońca drużyny Novos Troncos nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Samuel Jakobe. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Sinbosteros, jednak Vicente Eyague w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. 11 minuta meczu, Hector Urko strzela, lecz Pablo Maggio rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 20 minuta meczu, David Bernad strzela, lecz Maximiliano Tab rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. David Bernad ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 25 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Maximiliano Tab mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny Sinbosteros wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Abel Gonza i zagrał ją w pole karne. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 28 minucie Uriel Mikeldi wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Novos Troncos. Pablo Maggio nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! Gdyby w 35 minucie Ariel Alfonso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ariel Alfonso przeprowadza wspaniały rajd w 35 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Novos Troncos i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Pablo Maggio zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Sinbosteros! David Bernad ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 40 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Maximiliano Tab mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 44 minutach spędzonych na boisku Eloy Laffitte otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Hector Urko ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 46 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Pablo Maggio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Drużyna Novos Troncos będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Uudo Aalto rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Kibice drużyny Sinbosteros przecierają oczy ze zdumienia. W 53 minucie meczu Uriel Mikeldi powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Pablo Maggio zdołał go obronić. Gdyby w 54 minucie Uriel Mikeldi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Novos Troncos w 59 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Uudo Aalto. Maximiliano Tab rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upłynęła 62 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Jonas Firmo. Uudo Aalto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 67 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Maximiliano Tab mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 71 minucie David Bernad zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Maximiliano Tab broni w trudnej sytuacji w 76 minucie meczu. David Bernad powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Novos Troncos. Piłkarze drużyny Sinbosteros protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Leopold Davus. 83 minuta meczu. David Bernad strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Maximiliano Tab. Nie ma gola.Ładny strzał w 85 minucie oddał Samuel Jakobe. Niestety minimalnie niecelny. Elar Bolito w 87 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Novos Troncos. Uudo Aalto znalazł się w doskonałej sytuacji w 89 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Uudo Aalto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 91 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Maximiliano Tab mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 93 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Jonas Firmo. Zmiana w drużynie Sinbosteros. Ariel Alfonso schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Carlos Ospetsu. Właśnie upłynęła 94 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Jonas Firmo. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Uudo Aalto może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Kibice drużyny Novos Troncos krzyczą „Nic się nie stało!”, a zawodnicy zadają sobie pytanie „Jak to się stało?” i nie mogą uwierzyć w rezultat widniejący na tablicy wyników. Los nagrodził w tym meczu trzema punktami słabszą drużynę Sinbosteros, a zespołowi Novos Troncos zrobił kiepski żart.