28 14 Cse. C. Losada       0.00
38 15 Cse. E. Gandia       0.00

Monumental Iriza
Nézőszám: 39 (Állóhely: 30, Ülőhely: 9, VIP páholy: 0)
A több napos esõzés alaposan eláztatta a pályát, így nehéz körülmények vártak a küzdõ felekre. Damián Åkerman végezte el a kezdõrúgást. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Garaile Sevilla egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 3. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Santiago Torres lábbal hárította. Santiago Torres szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Garaile Sevilla által a mérkõzés 5 percében kapura küldött lövést. A találkozó 5. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Garaile Sevilla kapra továbbította a labdát, Santiago Torres (INTER de Córdoba) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. Garaile Sevilla lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 8. percében. Santiago Torres most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 0-1 arányú módosulását jelentette. 17. perc: Garaile Sevilla hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Santiago Torres már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Rene Bernad a találkozó 19. percében figyelmetlenül végezte el a partdobást, Arotza Uriona (RST Sanesteam 1294) szemfüles volt, és lecsapott a labdára. 22 perce tartott a mérkõzés, amikor Juan Cristóbal Fuente bedobása rossz helyre került, Genaro Tauro (INTER de Córdoba) megköszönte a szívességet és elszáguldott a labdával. 23. perc: Rene Bernad szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. 26. perc: Damián Åkerman kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Guifre Pilø remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. INTER de Córdoba szöglet következett, mivel az egyensúlyából kibillenõ RST Sanesteam 1294 védõ az összecsapás 28. percében elvesztette az uralmát a játékszer felett, és nem tudta megakadályozni, hogy az átguruljon az alapvonalon. A szögletet Genaro Tauro csavarta középre. Szögletet követõen Milosz Majczyk (INTER de Córdoba) került helyzetbe, hatalmas lövését Guifre Pilø csak üggyel-bajjal tudta megkaparintani. 42 eltelt percet követõen Rene Bernad végzett el egy bedobást, a labdát Damián Åkerman kezelte le, hogy újabb akciót indítson. 45. perc: Estefan Colsa szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Már 46 perce játszottak a csapatok, amikor Genaro Tauro remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb INTER de Córdoba szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. A nézõk számára hidegzuhanyként hatott a hazai csapat visszafogott teljesítménye az elsõ negyvenöt percben. Ráadásul az eredmény sem volt kedvezõ: 0-1!

A vendégcsapat, arcukon a feszült koncentráció jeleivel, türelmetlenül várták a második félidõ kezdetét. Garaile Sevilla lépett a kezdõkörbe, hogy kezdõrúgásával folytatódjon a játék. Garaile Sevilla úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 53. percében. Guifre Pilø (RST Sanesteam 1294) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Damián Åkerman éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 54. percében. Guifre Pilø (RST Sanesteam 1294) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Damián Åkerman éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 59. percében. 60. perc: Rene Bernad elkapkodta a bedobást, a társak nem figyeltek rá, így Arotza Uriona (RST Sanesteam 1294) révén az ellenfélhez jutott a labda. Damián Åkerman köszönetet mondhatott a betlizõ RST Sanesteam 1294 védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Guifre Pilø mellett a hálóba találnia. A találkozó 70. percében ajtó-ablak helyzet tárult Damián Åkerman elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Guifre Pilø lábában. INTER de Córdoba-csere történt: Cheng Qian Qiang lépett a pályára Teobaldo Monico helyett. RST Sanesteam 1294-csere történt: Giro Roca jött Garaile Sevilla helyére. Justino Eusko lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 83. percében. Guifre Pilø most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 2-1 arányú módosulását jelentette.