20 14 Rez A. Perutxo       0.00
18 15 Rez W. Tepedino       0.00

Joaquin F. A Delgado
Widzowie: 36 (Miejsca stojące: 28, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Lucas Beltrán rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. 3 minuta meczu. Luis Rumaldo strzela, lecz Agustín Rossi rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 5 minucie Bruno Capello zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 11 minucie Iker Unax wyrzucił piłkę z autu na tyle niedokładnie, że Cipriano Castro nie miał problemów z jej przechwyceniem. W 12 minucie, Bruno Capello decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny COSQUIN SFC, lecz Ciriaco Olivar zdołał ją wypiąstkować. Lucas Beltrán znalazł się w doskonałej sytuacji w 13 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Well-Well Chițan znalazł się w doskonałej sytuacji w 17 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Lucas Beltrán ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Agustín Rossi mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Bruno Capello ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 23 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Ciriaco Olivar mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Lucas Beltrán znalazł się w doskonałej sytuacji w 25 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 29 minucie Bruno Capello wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu COSQUIN SFC. Ciriaco Olivar nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! 32 minuta spotkania. Lucas Beltrán w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Los Trip. Agustín Rossi spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. Właśnie upłynęła 33 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Bruno Capello. 37 minuta meczu. Lucas Beltrán strzela, lecz Agustín Rossi rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. 42 minuta meczu, Bruno Capello strzela, lecz Ciriaco Olivar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Los Trip skandują głośne "Bruno Capello". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Ciriaco Olivar nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 44 minuta i 0-2. Fabricio Angileri w 47 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, COSQUIN SFC.

Bruno Capello rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. W 52 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Fabricio Angileri. W 63 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny COSQUIN SFC. Jednak Lucas Beltrán w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Agustín Rossi bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Wymarzona sytuacja dla drużyny COSQUIN SFC w 65 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Lucas Beltrán. Agustín Rossi rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 69 minucie Iker Unax próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Karl Lammertz. Bruno Capello ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 69 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Ciriaco Olivar mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 71 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał CJ Asensio, ale Ciriaco Olivar wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Gdyby w 73 minucie Gary Lineker zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Zmiana w drużynie Los Trip. Bruno Capello schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Luís Fernando Calderón De La Barca. Kibice drużyny COSQUIN SFC przecierają oczy ze zdumienia. W 82 minucie meczu Well-Well Chițan powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Agustín Rossi zdołał go obronić. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Los Trip, którym był Luís Fernando Calderón De La Barca mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Luis Rumaldo ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 90 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Agustín Rossi mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny COSQUIN SFC przecierają oczy ze zdumienia. W 90 minucie meczu Luis Rumaldo powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Agustín Rossi zdołał go obronić. CJ Asensio uprzedził zawodnika drużyny przeciwnej i przejął piłkę, po tym jak Iker Unax wyrzucił ją z autu w 91 minucie. Pomimo wyraźnej przewagi gospodarzy to drużyna Los Trip wygrała to spotkanie i wraca do domu z tarczą.