15 13 Nap 91' H. Chale       1.72
16 14 Rez S. Ticulescu       0.00
14 15 Rez C. Desplanches       0.00

RAUL MALBRÁN
Widzowie: 469 (Miejsca stojące: 352, Miejsca siedzące: 108, Miejsca dla VIPów: 9)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Osvaldo Celio rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. 3 minuta spotkania. Zheng Liang Song w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny THE PAPAGUACHAS. Eusebio Jago spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 8 minuta meczu, Zheng Liang Song strzela, lecz Eusebio Jago rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Olympique Salonais w 8 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Song Peng Xi. Eusebio Jago rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 12 minucie Hector Etxepare zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 14 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Hector Etxepare. Eusebio Jago rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Song Peng Xi przeprowadza wspaniały rajd w 17 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny THE PAPAGUACHAS i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Eusebio Jago zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Olympique Salonais! Song Peng Xi przeprowadza wspaniały rajd w 17 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny THE PAPAGUACHAS i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Eusebio Jago zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Olympique Salonais! Gdyby w 24 minucie Tang Xi Zhen zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Olympique Salonais przecierają oczy ze zdumienia. W 26 minucie meczu Tang Xi Zhen powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Eusebio Jago zdołał go obronić. Kibice drużyny Olympique Salonais przecierają oczy ze zdumienia. W 27 minucie meczu Romain Blet powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Eusebio Jago zdołał go obronić. 29 minuta meczu, Song Peng Xi strzela, lecz Eusebio Jago rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Song Peng Xi znalazł się w dogodnej sytuacji. Strzelił pod poprzeczkę i bramka. 30 minuta okazała się szczęśliwą dla zespołu Olympique Salonais dzięki tej bramce. 1-2. Wymarzona sytuacja dla drużyny Olympique Salonais w 32 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Hector Etxepare. Eusebio Jago rzucił się jednak w prawo i obronił go. Zheng Liang Song ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 34 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Eusebio Jago mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 35 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Song Peng Xi. Eusebio Jago rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-3. W 42 minucie tego spotkania Zheng Liang Song wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Eusebio Jago nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-4. THE PAPAGUACHAS - Olympique Salonais 1-4. Miejmy nadzieję, że w drugiej części obie ekipy stworzą ekscytujące widowisko. Chwila odpoczynku z pewnością doda im nieco sił.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Hector Etxepare. 51 minuta meczu. Song Peng Xi uderza piłkę z niewiarygodną siłą, a ta ląduje w siatce tuż pod poprzeczką. Tego strzału nikt by nie obronił. 1-5. Tang Xi Zhen ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 54 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Eusebio Jago mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 54 minucie Tang Xi Zhen zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Olympique Salonais przecierają oczy ze zdumienia. W 59 minucie meczu Zheng Liang Song powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Eusebio Jago zdołał go obronić. Gdyby w 73 minucie Song Peng Xi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Zheng Liang Song znalazł się w doskonałej sytuacji w 76 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 78 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Osvaldo Celio. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Właśnie upływała 79 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Tang Xi Zhen. Eusebio Jago rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 2-7. Kibice drużyny THE PAPAGUACHAS przecierają oczy ze zdumienia. W 84 minucie meczu Tiburcio Garin powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że François-Xavier Dionnet zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny Olympique Salonais. Ma Chao Yong podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Piłkarze rezerwowi drużyny Olympique Salonais rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Hilario Chale. Z boiska zejdzie Song Peng Xi. Trener drużyny THE PAPAGUACHAS daję szanse Nunez Arce, który zastępuje Alberth Rydstrøm. Właśnie upłynęła 92 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Ma Chao Yong. W 93 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Hernán Crespo. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 94 minucie spotkania Zheng Liang Song zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Olympique Salonais. Do piłki podszedł Zheng Liang Song.

"Na grzyby, na grzyby!" tak skandowali kibice do piłkarzy THE PAPAGUACHAS po meczu z Olympique Salonais. Nic w tym dziwnego, gdyż wielu z nich zamiast grać w piłkę, powinno zająć się zbieraniem grzybów! W takim stylu przegrać spotkanie to sztuka.