O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

P. Strömberg Arena
Widzowie: 161 (Miejsca stojące: 121, Miejsca siedzące: 37, Miejsca dla VIPów: 3)
Robbie Rullhøj rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. W 2 minucie Sixten Norberg wyrzucił piłkę z autu, niestety zrobił to nieudolnie bo piłkę przejął Lu Sheng Peng. 7 minuta meczu, Rudolf Nordstedt strzela, lecz Jan Abrahamsson rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 9 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny PP Plessydask. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Fulham Broadway FC, Sixten Norberg. W 9 minucie rzut rożny dla zespołu Fulham Broadway FC. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Sixten Norberg jednak Jan Abrahamsson ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. Goooooooool! Wspaniałe uderzenie Sixten Norberg. Kapitulujący Jan Abrahamsson nie miał żadnych szans. Kibice szaleją skandując głośno nazwisko zdobywcy bramki ! Jest 0-1. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Robbie Rullhøj na pewno zna odpowiedź. Wymarzona sytuacja dla drużyny Fulham Broadway FC w 16 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sven-Edvin Unesson. Jan Abrahamsson rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Fulham Broadway FC. Do piłki podszedł Rudolf Bergqvist. W 18 minucie meczu rzut wolny dla ekipy PP Plessydask. Wykonywał go Robbie Rullhøj. Rzut wolny dla drużyny PP Plessydask. Lu Sheng Peng podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Sven-Edvin Unesson ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jan Abrahamsson mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Börje Blomqvist broni w trudnej sytuacji w 24 minucie meczu. Robbie Rullhøj powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Fulham Broadway FC w 30 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sven-Edvin Unesson. Jan Abrahamsson rzucił się jednak w prawo i obronił go. 32 minuta meczu. Holger Hvidegaard strzela, lecz Börje Blomqvist rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 33 minucie meczu drużyna PP Plessydask wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Holger Hvidegaard. W 34 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny PP Plessydask. Holger Hvidegaard uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Börje Blomqvist musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. W 47 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Fulham Broadway FC. Wykonywał go Sixten Norberg. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole PP Plessydask, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Robbie Rullhøj, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Hjalmar Haegg. Trener drużyny PP Plessydask daję szanse Palle Pottenstein, który zastępuje Stefan Vennersten. PP Plessydask przeprowadza zmianę. W miejsce Holger Hvidegaard pojawia się Cederique Goffeyn, kibice witają go gromkimi brawami. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Fulham Broadway FC. Do piłki podszedł Sixten Norberg. Do przerwy gospodarze prowadzą 2-1. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

52 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny PP Plessydask. Hjalmar Haegg będzie zagrywać piłkę. Rudolf Nordstedt przeprowadza wspaniały rajd w 54 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny PP Plessydask i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Jan Abrahamsson zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Fulham Broadway FC! Właśnie upłynęła 55 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Johnny Ahlstedt. Hjalmar Haegg znalazł się w doskonałej sytuacji w 57 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 58 minucie Sven-Edvin Unesson zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Fulham Broadway FC, którym był Rudolf Nordstedt mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Sven-Edvin Unesson znalazł się w doskonałej sytuacji w 68 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Fulham Broadway FC w 68 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sven-Edvin Unesson. Jan Abrahamsson rzucił się jednak w lewo i obronił go. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny PP Plessydask. Do piłki podszedł Lu Sheng Peng.Ładny strzał w 73 minucie oddał Sven-Edvin Unesson. Niestety minimalnie niecelny. W 74 minucie, Johnny Ahlstedt decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny PP Plessydask, lecz Jan Abrahamsson zdołał ją wypiąstkować. Gdyby w 79 minucie Palle Pottenstein zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 81 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Aaron Lustig. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Sven-Edvin Unesson może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 84 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Sven-Edvin Unesson protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Rzut wolny dla drużyny Fulham Broadway FC. Sven-Edvin Unesson podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 89 minuta meczu, Sven-Edvin Unesson strzela, lecz Jan Abrahamsson rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Palle Pottenstein ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 93 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Börje Blomqvist mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Fulham Broadway FC w 94 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sven-Edvin Unesson. Jan Abrahamsson rzucił się jednak w lewo i obronił go. Drużyna PP Plessydask posiadała w tym meczu wszystkie atuty po swojej stronie. Ze wsparciem dwunastego zawodnika w postaci publiczności, sięgnęli po zwycięstwo.