103 13 Rez R. Teixeira       0.00
15 14 Nap 79' G. Salgado       0.50
106 15 Rez T. Figueiredo       0.00

Boca do Lobo
Widzowie: 145 (Miejsca stojące: 110, Miejsca siedzące: 33, Miejsca dla VIPów: 2)
Alfonso Leon rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Douglas Douglas znalazł się w doskonałej sytuacji w 8 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Erivaldo Furlan znalazł się w doskonałej sytuacji w 10 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. 13 minuta meczu, Xande Xande strzela, lecz Sobhy Paredes rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ronald Mc Donald znalazł się w doskonałej sytuacji w 15 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 16 minuta meczu, Alfonso Leon strzela, lecz Dorival Travassos rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Sobhy Paredes broni w trudnej sytuacji w 17 minucie meczu. Ronald Mc Donald powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Zamieszanie pod bramką drużyny Átomo F.C. w 19 minucie meczu. Do piłki dopada Alfonso Leon i strzela przy lewym słupku. Dorival Travassos z najwyższym trudem łapie piłkę. Właśnie upływała 26 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Alfonso Leon. Dorival Travassos rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-0. W 29 minucie tego spotkania Ronald Mc Donald wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Sobhy Paredes nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-1. 32 minuta meczu. Alfonso Leon uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Átomo F.C.. Dorival Travassos puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 2-1. Pedro Augusto Massa wyrzucił krótko piłkę z autu w 36 minucie, ale Ataulfo Macho zdołał ją przejąć. 37 minuta spotkania. Alfonso Leon w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Átomo F.C.. Dorival Travassos spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Pedro Augusto Massa podaje z autu do przodu.Douglas Douglas przejmuje piłkę. Gdyby w 40 minucie Douglas Douglas zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 2-1. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

W 52 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny E.C.Pelotas. Jednak Alfonso Leon w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Dorival Travassos bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. 57 minuta meczu. Ronald Mc Donald strzela, lecz Sobhy Paredes rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny E.C.Pelotas w 62 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Murilo Neto. Dorival Travassos rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały rzut w prawą stronę i Sobhy Paredes broni w trudnej sytuacji w 64 minucie meczu. Douglas Douglas powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Murilo Neto znalazł się w doskonałej sytuacji w 67 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Ronald Mc Donald był bliski celu w 69 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Zmiana w drużynie E.C.Pelotas. Alfonso Leon schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Luke Modrić. Nadeszła wyczekiwana zmiana w E.C.Pelotas. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Lionel Ronaldo będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Ronaldinho Gaúcho. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Gdyby w 74 minucie Luke Modrić zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 76 minucie Luke Modrić zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Pedro Augusto Massa w 79 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Átomo F.C.. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Átomo F.C.. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Xande Xande będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Gerson Salgado. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. W 79 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Pedro Augusto Massa. W 81 minucie meczu Pedro Augusto Massa kopnął piłką leżącego na boisku piłkarza drużyny przeciwnej. Za to zagranie natychmiast obejrzał czerwony kartonik i udał się przedwcześnie do szatni żegnany gwizdami. W 81 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut karny dla drużyny Átomo F.C.! Erivaldo Furlan strzelił głową tuż nad poprzeczką po rzucie rożnym. Dorival Travassos nawet nie drgnął. Ładny strzał w 96 minucie oddał Murilo Neto. Niestety minimalnie niecelny. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 97 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Ronald Mc Donald protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. W 97 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Ronald Mc Donald. Wspaniały pojedynek dwóch godnych siebie rywali zakończył się zwycięstwem drużyny E.C.Pelotas.