O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

GISB RAMMSTEIN ARENA
Widzowie: 159 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 36, Miejsca dla VIPów: 3)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Manuel Peres. Gdyby w 3 minucie Manuel Peres zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Leandro Lenzi broni w trudnej sytuacji w 6 minucie meczu. Manuel Peres powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Rzut wolny dla drużyny De Gulden Draak. Anselm Neuhäuser podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wspaniały rzut w prawą stronę i Siim Kikas broni w trudnej sytuacji w 9 minucie meczu. John O'Neal powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 13 minucie Manuel Peres zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Manuel Peres znalazł się w doskonałej sytuacji w 14 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 15 minucie meczu drużyna De Gulden Draak wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Claudius Marsching. W 15 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Claudius Marsching, ale Leandro Lenzi wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. W 17 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny De Gulden Draak. Jednak Manuel Peres w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Leandro Lenzi bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny G.I.S.B. Rammstein F.C. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie De Gulden Draak jest Claudius Marsching. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Claudius Marsching może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 23 minucie tego spotkania Jeronimo Tabb wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Siim Kikas nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-1. 27 minuta spotkania. Manuel Peres w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny G.I.S.B. Rammstein F.C. Leandro Lenzi spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Kibice drużyny G.I.S.B. Rammstein F.C przecierają oczy ze zdumienia. W 30 minucie meczu Ahmet Hayri Rıfat powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Siim Kikas zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny De Gulden Draak w 35 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Manuel Peres. Leandro Lenzi rzucił się jednak w prawo i obronił go. Obrońca drużyny G.I.S.B. Rammstein F.C zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 43 minucie meczu z narożnika będzie podawał Claudius Marsching. W 46 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Manuel Peres. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Do przerwy gospodarze prowadzą 2-1. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Ahmet Hayri Rıfat. Wymarzona sytuacja dla drużyny De Gulden Draak w 54 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Manuel Peres. Leandro Lenzi rzucił się jednak w lewo i obronił go. 56 minuta meczu, Manuel Peres strzela, lecz Leandro Lenzi rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny G.I.S.B. Rammstein F.C przecierają oczy ze zdumienia. W 58 minucie meczu Ahmet Hayri Rıfat powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Siim Kikas zdołał go obronić. W 65 minucie spotkania Erwin Backes zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. 65 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny De Gulden Draak. Erwin Backes będzie zagrywać piłkę. Gdyby w 69 minucie John O'Neal zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny De Gulden Draak przecierają oczy ze zdumienia. W 71 minucie meczu Claudius Marsching powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Leandro Lenzi zdołał go obronić. Jeronimo Tabb przeprowadza wspaniały rajd w 73 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny De Gulden Draak i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Siim Kikas zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny G.I.S.B. Rammstein F.C! Manuel Peres znalazł się w doskonałej sytuacji w 74 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 77 minucie meczu spowodował, że Justin Ostrowicki został upomniany żółtą kartką. W 90 minucie meczu rzut wolny dla ekipy De Gulden Draak. Wykonywał go Manuel Peres. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. John O'Neal może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Rzut wolny dla drużyny G.I.S.B. Rammstein F.C. Den Gale podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Stworzyły one widowisko, które do końca trzymało w napięciu. Zauważyli to kibice, którzy oklaskami nagradzają trud, jaki w to spotkanie włożyły obie ekipy.