13 15 Cse. A. Fiz       0.00
4 16 Kp. 75' C. Dominix       0.71

Estádio Candangão
Nézőszám: 457 (Állóhely: 343, Ülőhely: 105, VIP páholy: 9)
Sötét felhök gyülekeztek az égen, amikor a játékosok pályára léptek. Mindnyájuk tekintetéröl feszültség tükrözödött, amikor Gilson Damião elvégezte a kezdörúgást. Pedro Paulo Vieira ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Luciano Sesuldo hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 11. percében. 13 percnyi játékot követõen Aldo Beltxe (Marno F.C.) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Gilson Damião szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. 19. perc: Gabriel Mónos takarásból váratlanul kapura tüzelt, Pedro Paulo Vieira (Calangos do Cerrado-DF) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Pedro Paulo Vieira ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Gabriel Mónos hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 22. percében. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Lázaro Cefero (Marno F.C.) javára a mérkõzés 24. percében. Aldo Beltxe ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Rogério Arce hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 26. percében. 31. perc: Luciano Sesuldo gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Pedro Paulo Vieira viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. Luciano Sesuldo kemény lövése gondot okozott Pedro Paulo Vieira számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 34 percnyi játék után a késve érkezõ Calangos do Cerrado-DF védõ csak az alapvonalon túlra tudta fejelni a labdát. Szöglet! Luciano Sesuldo indult, hogy elvégezze. Pedro Paulo Vieira nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 36. percében is, amikor a kapus Luciano Sesuldo lövését nem tudta hárítani. 0-1! Pedro Paulo Vieira ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Gabriel Mónos hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 40. percében. Gilson Damião sárga lapot kapott sportszerûtlen viselkedésért, a mérkõzés 43. percében. 43 percnyi játék után Gilson Damião (Calangos do Cerrado-DF) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 45. perc: Lázaro Cefero került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. Gilson Damião a játékidõ 47. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Az elsõ játékrészben a szerencse inkább a vendégeknek kedvezett, így 0-1 arányú vezetésnek örülhettek a szünetben.

A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor Igor Jokin a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. A mérkõzés 55. percében egy kapu elõtti kavarodás után Marno F.C. szöglet következett. Luciano Sesuldo sétált a szögletzászlóhoz, hogy elvégezze a sarokrúgást. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 56. percében, de Pedro Paulo Vieira merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Lázaro Cefero lábáról. Gilson Damião remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 59. percében. Igor Jokin kemény lövése gondot okozott Pedro Paulo Vieira számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Aldo Beltxe ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Gilson Damião hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 62. percében. A találkozó 63. percében ajtó-ablak helyzet tárult Igor Jokin elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Pedro Paulo Vieira lábában. A felháborodott Calangos do Cerrado-DF szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Marno F.C. javára 66 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Luciano Sesuldot durva szabálytalanságáért. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Cristian Montenegro durva szabálytalanságát a meccs 67. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Egy ütközés nyomán a sértett Calangos do Cerrado-DF szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 67. percében. Cristian Montenegro hatalmas lövést eresztett meg. A találkozó 68. percében ajtó-ablak helyzet tárult Igor Jokin elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Pedro Paulo Vieira lábában. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 71. percében, de Pedro Paulo Vieira merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Froilan Ciano lábáról. Marno F.C.-csere történt: Cristobal Dominix lépett a pályára Luciano Sesuldo helyett. Aldo Beltxe nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 77. percében is, amikor a kapus Gilson Damião lövését nem tudta hárítani. 1-1! Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 80. percében, de Pedro Paulo Vieira merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Froilan Ciano lábáról. A találkozó 80. percében ajtó-ablak helyzet tárult Uriel Asier elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Pedro Paulo Vieira lábában. 82. perc: Dráuzio Sergipano kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Aldo Beltxe remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 84. perc: Igor Jokin takarásból váratlanul kapura tüzelt, Pedro Paulo Vieira (Calangos do Cerrado-DF) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 87 percnyi játékot követõen Pedro Paulo Vieira (Calangos do Cerrado-DF) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Froilan Ciano szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. Lisandro Vitin elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró Calangos do Cerrado-DF játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Lisandro Vitin hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Lázaro Cefero (Marno F.C.) javára a mérkõzés 91. percében. A bíró úgy érezte, hogy a meccs 92. percében megérett a piros lap Martin Bieito számára, amikor durván letalpalta az ellenfelét. Marno F.C. büntetõ következett 92 percnyi játék után, miután a csapat egyik játékosát szabálytalanul választották el a labdától a tizenhatoson belül. A játékvezetõ büntetõt ítélt, nagy Calangos do Cerrado-DF lehetõség a gólszerzésre a meccs 94. percében! Gilson Damião végezte el a 11-est, és a vetõdõ Aldo Beltxe (Marno F.C.) kezei mellett a háló jobb sarkába juttatta a labdát. 2-1. Pedro Paulo Vieira (Calangos do Cerrado-DF) némi szerencsével csípte el Froilan Ciano lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt.