4 15 Cse. M. Anaya       0.00
11 16 Cs. 71' E. Cabral       3.86

MARLIN ARENA PASTEUR
Nézőszám: 38 (Állóhely: 29, Ülőhely: 9, VIP páholy: 0)
A mérkõzés 3. percében egy Marlin FC szabadrúgásra került a sor, Boleslaw Gecionis készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. Jorge Ekaitz úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 4. percében. Niek Koops remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 9. percében. 10 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Salvador Urki (Juguemos con el 5) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Yin Yang lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Salvador Urki (Juguemos con el 5) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Yin Yang éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 10. percében. Salvador Urki (Juguemos con el 5) némi szerencsével csípte el Marcelino Baumer lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. Yin Yang úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 17. percében. 28 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Anastasio Janpier (Marlin FC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Jorge Ekaitz lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A találkozó 31. percében ajtó-ablak helyzet tárult Yin Yang elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Salvador Urki lábában. A találkozó 44. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Jorge Ekaitz kapra továbbította a labdát, Anastasio Janpier (Marlin FC) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. 47. perc: Boleslaw Gecionis szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. A vérmesebb Juguemos con el 5 szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 49 eltelt percet követõen. Boleslaw Gecionis szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Az elsõ 45 perc nem hozott döntést, az eredmény 0-0 maradt. A játékosok az öltözõbe vonultak.

A szél felerõsödni látszott, amikor Jorge Ekaitz kezdõrúgásával elkezdõdött a második félidõ. 53. perc: Boleslaw Gecionis rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. 53. perc: Jorge Ekaitz kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Anastasio Janpier remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A mérkõzés 57. percében egy Marlin FC szabadrúgásra került a sor, Boleslaw Gecionis készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 58. perc: Boleslaw Gecionis rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. 61. perc: Robustiano Quintin szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Anastasio Janpier (Marlin FC) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Jorge Ekaitz éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 67. percében. Marlin FC-csere történt: Fernando Ciano lépett a pályára Luiz Fábio das Neves helyett. Juguemos con el 5-csere történt: Ciriaco Monte jött Jorge Ekaitz helyére. Juguemos con el 5-csere történt: Ali Atıf Hekimhanlı lépett a pályára Robustiano Quintin helyett. Marlin FC szöglet következett, mivel az egyensúlyából kibillenõ Juguemos con el 5 védõ az összecsapás 73. percében elvesztette az uralmát a játékszer felett, és nem tudta megakadályozni, hogy az átguruljon az alapvonalon. A szögletet Isidoro Urko csavarta középre. 74. perc: Salvador Urki kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Dionisio Panpili (Marlin FC) elõl. Balszerencséjére Dionisio Panpili érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 1-0! A találkozó 78. percében ajtó-ablak helyzet tárult Dionisio Panpili elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Salvador Urki lábában. Ismael Iglesias lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 81. percében. Salvador Urki most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 2-0 arányú módosulását jelentette. Anastasio Janpier (Marlin FC) remek védése mentette meg a kihagyó Marlin FC védelmet a góltól a mérkõzés 85. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Salvador Urki (Juguemos con el 5) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Dionisio Panpili éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 87. percében. Ciriaco Monte a mérkõzés 91 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát.