59 11 Nap A. Bunić       2.93
209 12 Rez G. Šipić       0.00
213 13 Rez A. Lacmanović       0.00

☆ Minas Tirith ☆
Widzowie: 205 (Miejsca stojące: 154, Miejsca siedzące: 47, Miejsca dla VIPów: 4)
Borislav Tvrdić rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Zamieszanie pod bramką drużyny --Sibenik-- w 7 minucie meczu. Do piłki dopada Fadil Račić i strzela przy prawym słupku. Alen Kovič z najwyższym trudem łapie piłkę. 8 minuta meczu. Fadil Račić strzela, lecz Alen Kovič rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Fadil Račić ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 9 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Alen Kovič mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 9 minuta meczu. Fadil Račić uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny --Sibenik--. Alen Kovič puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny --Sibenik-- aby obronić tą piłkę. W 12 minucie, z najbliższej odległości Fadil Račić oddał mocne uderzenie i mimo, że Alen Kovič wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w lewą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 2-0.Ładny strzał w 20 minucie oddał Fadil Račić. Niestety minimalnie niecelny. Fadil Račić znalazł się w doskonałej sytuacji w 22 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Fadil Račić był bliski celu w 23 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 25 minucie spotkania Fadil Račić zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Właśnie upłynęła 25 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Fadil Račić. Fadil Račić nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 27 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Kibice drużyny Gondor FC™ przecierają oczy ze zdumienia. W 32 minucie meczu Fadil Račić powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Alen Kovič zdołał go obronić. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny --Sibenik--. Do piłki podszedł Ninoslav Stipanić. W 36 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Mumin Čuk. Gdyby w 38 minucie Borislav Tvrdić zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Gondor FC™. Do piłki podszedł Baltazar Hercegovac. W 43 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Fadil Račić. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 45 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Gondor FC™. Wykonywał go Bertil Löfgren. Bertil Löfgren w 47 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Gondor FC™. Ekipa Gondor FC™ prowadzi do przerwy 2-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Fadil Račić. Fadil Račić przeprowadza wspaniały rajd w 51 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny --Sibenik-- i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Alen Kovič zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Gondor FC™! W 55 minucie Fadil Račić zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Wymarzona sytuacja dla drużyny Gondor FC™ w 55 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Fadil Račić. Alen Kovič rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gondor FC™ przeprowadza zmianę. W miejsce Fadil Račić pojawia się Hamid Hamedović, kibice witają go gromkimi brawami. Właśnie upłynęła 58 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Ilija Pašalić. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 59 minucie Hamid Hamedović wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu --Sibenik--. Alen Kovič nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Hamid Hamedović może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Gondor FC™. Piłkarze drużyny --Sibenik-- protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Safet Nadarević. Szykuje się zmiana w drużynie Gondor FC™. Boisko opuści Zé Pedro Furlan, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Toma Abidović. W 66 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Safet Nadarević. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Hamid Hamedović na pewno zna odpowiedź. Kibice drużyny Gondor FC™ przecierają oczy ze zdumienia. W 69 minucie meczu Hamid Hamedović powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Alen Kovič zdołał go obronić. W 70 minucie Mumin Čuk wyrzucił piłkę z autu, niestety zrobił to nieudolnie bo piłkę przejął Ilija Pašalić. 72 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Gondor FC™. Baltazar Hercegovac będzie zagrywać piłkę. Antun Bunić ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 73 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Đuro Brezović mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 77 minucie spotkania, Hamid Hamedović nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Alen Kovič miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 4-0. Hamid Hamedović był bliski celu w 79 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 81 minucie tego spotkania Hamid Hamedović wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Alen Kovič nie dał rady zapobiec utracie bramki. 5-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Gondor FC™. Piłkarze drużyny --Sibenik-- protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Bertil Löfgren. 89 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Hamid Hamedović, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny --Sibenik--. Alen Kovič będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 6-0. 94 minuta spotkania. Hamid Hamedović w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny --Sibenik--. Alen Kovič spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 97 minuta meczu. Hamid Hamedović uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny --Sibenik--. Alen Kovič puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 7-0.