33 13 Rez C. Lauro       0.00
43 14 Rez H. Berto       0.00
34 15 Rez C. Dantae       0.00

Nuevo Alsina
Widzowie: 141 (Miejsca stojące: 108, Miejsca siedzące: 33, Miejsca dla VIPów: 0)
Constantino Rojelio rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Rzut wolny dla drużyny NANO FC. Esteban Lertxun podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Tobias Pirmin znalazł się w doskonałej sytuacji w 8 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny NANO FC. Do piłki podszedł Arturo Mergildo. Kibice drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ przecierają oczy ze zdumienia. W 15 minucie meczu Tobias Pirmin powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Hermengildo Cloyo zdołał go obronić. W 21 minucie tego spotkania Tobias Pirmin wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Hermengildo Cloyo nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-1. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ. Piłkarze drużyny NANO FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Fernando Elodio. 24 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Esteban Lertxun oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Omar Loramendi wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ w 28 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Fernando Elodio. Hermengildo Cloyo rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 29 minucie tego spotkania Tobias Pirmin wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Hermengildo Cloyo nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-2. W 35 minucie meczu rzut wolny dla ekipy NANO FC. Wykonywał go Constantino Rojelio. Właśnie upłynęła 36 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Esteban Lertxun. Goooooooool! Wspaniałe uderzenie Honorio Vela. Kapitulujący Hermengildo Cloyo nie miał żadnych szans. Kibice szaleją skandując głośno nazwisko zdobywcy bramki ! Jest 0-3. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ. Do piłki podszedł Vicente Montxo. Rzut wolny dla drużyny NANO FC. Baltasar Pancho podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Tobias Pirmin znalazł się w doskonałej sytuacji w 45 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Ku zaskoczeniu kibiców, piłkarze gospodarzy schodzą na przerwę z niekorzystnym wynikiem. Drużyna ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ prowadzi 0-3 i zapewne nie da sobie tak łatwo wydrzeć zwycięstwa z rąk.

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny NANO FC. Piłkarze drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Bernabe Gipuzkoa. 54 minuta meczu, Tobias Pirmin strzela, lecz Hermengildo Cloyo rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 56 minucie meczu Tobias Pirmin wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny NANO FC nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. W 61 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystał Tobias Pirmin, pomimo że do bramki miał tylko kilka metrów. 63 minuta spotkania. Tobias Pirmin w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny NANO FC. Hermengildo Cloyo spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. Esteban Lertxun znalazł trochę wolnego miejsca w 68 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ. Omar Loramendi był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Kibice drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ skandują głośne "Tobias Pirmin". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy lewym bokiem bramkarza a słupkiem. Hermengildo Cloyo nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 70 minuta meczu i 0-4. 76 minuta meczu. Tobias Pirmin strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Hermengildo Cloyo. Nie ma gola. W 79 minucie formę bramkarza drużyny NANO FC sprawdzał Tobias Pirmin. Mocno bitą piłkę w kierunku prawego słupka bez problemu złapał Hermengildo Cloyo. Kibice drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ skandują głośne "Tobias Pirmin". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy lewym bokiem bramkarza a słupkiem. Hermengildo Cloyo nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 80 minuta meczu i 0-5. Vicente Montxo znalazł się w doskonałej sytuacji w 87 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Rzut wolny dla drużyny ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ. Santiago Ermengol podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Rzut wolny dla drużyny NANO FC. Melquiades Oliveiro podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 95 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Tobias Pirmin. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Końcowy gwizdek i drużyna ⳊⲀⳐⲀ́ⲤⲦⳔⲤⲞⲊ z dumą zalicza zwycięstwo. Piłkarze ekipy NANO FC mogą jedynie spuścić wzrok i zejść do szatni, gdyż po dzisiejszej porażce chyba żaden kibic nie chciałby dłużej na nich patrzeć.