81 14 Rez L. Guedes       0.00
85 15 Pom 80' M. de Mendonça       4.84
87 16 Rez E. Varela       0.00

Colonada Stadium
Widzowie: 175 (Miejsca stojące: 132, Miejsca siedzące: 40, Miejsca dla VIPów: 3)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Evair Palmeira rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. 4 minuta meczu. Guto de Castro uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ. Osmar Castro puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. W 7 minucie tego spotkania Evair Palmeira wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Osmar Castro nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-2. W 9 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Frank Mesquita. Edgar Recife w 13 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Los Colonos F.C - FSCMZ. Renatinho Urbano nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 14 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 16 minuta spotkania. Evair Palmeira w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ. Osmar Castro spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Gdyby w 19 minucie Ramón Meira zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 22 minucie Guto de Castro zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Fabinho Berger pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny ITAFUT 4EVER. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. 29 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ. Fabinho Berger będzie zagrywać piłkę. Evair Palmeira znalazł się w doskonałej sytuacji w 30 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upływała 33 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Guto de Castro. Osmar Castro rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-3. 36 minuta meczu, Guto de Castro strzela, lecz Osmar Castro rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 37 minucie Renatinho Urbano zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 42 minucie tego spotkania Evair Palmeira wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Osmar Castro nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-5. Drużyna Los Colonos F.C - FSCMZ przegrywa do przerwy z drużyną ITAFUT 4EVER 0-6. Ciekawe co ich trener będzie miał im do powiedzenia w szatni. Zapewne będą to ostre słowa. Szykuje się gorąca rozmowa w szatni.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Ramón Nogueira. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ. Do piłki podszedł Frank Mesquita. 53 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Tonhão Palmeira oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Osmar Castro wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. 55 minuta meczu. Renatinho Urbano strzela, lecz Osmar Castro rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 61 minucie Guto de Castro wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Los Colonos F.C - FSCMZ. Osmar Castro nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 0-8!! Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Evair Palmeira może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Tonhão Palmeira ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 71 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Osmar Castro mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ w 72 minucie meczu. Do piłki dopada Guto de Castro i strzela przy prawym słupku. Osmar Castro z najwyższym trudem łapie piłkę. 73 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ. Franklin Araújo będzie zagrywać piłkę. Kibice drużyny ITAFUT 4EVER przecierają oczy ze zdumienia. W 75 minucie meczu Pedro Luiz Perez powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Osmar Castro zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny ITAFUT 4EVER. Wiliam Paes podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Nadeszła wyczekiwana zmiana w ITAFUT 4EVER. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Renatinho Urbano będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Marcus de Mendonça. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Rzut wolny dla drużyny ITAFUT 4EVER. Wiliam Paes podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 82 minuta meczu. Evair Palmeira uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ. Osmar Castro puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-9. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 85 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Ramón Meira protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Ramón Meira w 85 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, ITAFUT 4EVER. 87 minuta meczu. Guto de Castro uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Los Colonos F.C - FSCMZ. Osmar Castro puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-10. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 90 minucie Evair Palmeira wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Los Colonos F.C - FSCMZ. Osmar Castro nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-11!! Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 95 minucie Evair Palmeira wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Los Colonos F.C - FSCMZ. Osmar Castro nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 0-12!! W dzisiejszym spotkaniu drużyna ITAFUT 4EVER pokazała miejscowym ile jeszcze pracy przed nimi. Przepaść, to chyba najwłaściwsze określenie na różnicę klas grających dziś drużyn.