218 11 Nap Y. Nueva     3 12.15
3 12 Rez A. Cosca       0.00
1 13 Rez A. Arango       0.00

La Playa
Widzowie: 206 (Miejsca stojące: 155, Miejsca siedzące: 47, Miejsca dla VIPów: 4)
Wymarzona sytuacja dla drużyny Playa Malvín w 5 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jakue Fano. Lamberto Cañon rzucił się jednak w lewo i obronił go. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Playa Malvín. Do piłki podszedł Cesaro Rebolleda. 19 minuta meczu. Tomas Hoz uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Tala Bosques del Jaure. Lamberto Cañon puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 27 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Natanael Leal protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. W 28 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Natanael Leal. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lamberto Cañon broni w trudnej sytuacji w 28 minucie meczu. Enzo Vogrinčič powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 32 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Cosme Minguez protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. 32 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Tala Bosques del Jaure. Cosme Minguez będzie zagrywać piłkę. 33 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Adriano Gallinal oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Lamberto Cañon wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. W 40 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Martino Giral przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 42 minuta meczu, Yoel Nueva strzela, lecz Rosalio Azcoitia rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 42 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Playa Malvín. Cesaro Rebolleda będzie zagrywać piłkę. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 45 minutach spędzonych na boisku Enzo Vogrinčič otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. W 46 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Madeo Felipez. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Do przerwy mecz jest wyrównany. Przerwa pozwoli nieco odpocząć piłkarzom, zaś manager gości zapewne znów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę, jak to miał często w zwyczaju.

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Playa Malvín. Piłkarze drużyny Tala Bosques del Jaure protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Oroitz Vivas. W 55 minucie Betadur Mendieta oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Lamberto Cañon rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. W 56 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Tala Bosques del Jaure. Wykonywał go Valentine Zaton. Oroitz Vivas znalazł trochę wolnego miejsca w 57 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Tala Bosques del Jaure. Lamberto Cañon był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Martino Giral strzelał w 58 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. 59 minuta spotkania. Po ładnej akcji całej drużyny Tala Bosques del Jaure na czystą pozycję wyszedł Yoel Nueva. Silny strzał przy prawym słupku, niestety dla drużyny Tala Bosques del Jaure z tej konfrontacji obronną ręką wyszedł bramkarz przeciwnej drużyny. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Playa Malvín aby obronić tą piłkę. W 68 minucie meczu, Yoel Nueva z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Rosalio Azcoitia wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 1-3. W miejsce bardzo zmęczonego Oroitz Vivas wchodzi Presebal Armida. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Playa Malvín. 77 minuta meczu. Xalbador Reguilon strzela, lecz Rosalio Azcoitia rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Po ładnej akcji całego zespołu dobry strzał oddał Madeo Felipez. Piłka jednak poszybowała koło prawego słupka bramki. Betadur Mendieta nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Bihar Arriaga. W 84 minucie tego spotkania Yoel Nueva wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Rosalio Azcoitia nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-4. Drużyna Playa Malvín schodzi z boiska pokonana po bardzo zaciętym meczu. Obie drużyny rzuciły na szalę wszystkie swoje umiejętności i minimalnie lepsza okazała się drużyna Tala Bosques del Jaure. Mecz mógł się podobać!