143 14 Rez S. Sanal       0.00
140 15 Rez G. Bozoğlu       0.00
145 16 Rez S. Cihanser       0.00

Karaelmas Arena
Widzowie: 149 (Miejsca stojące: 112, Miejsca siedzące: 34, Miejsca dla VIPów: 3)
Mecz rozpoczął Kubilay Polatkan. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Kubilay Polatkan ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 6 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Arif Gaffar Ustaoğlu mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Arif Gaffar Ustaoğlu broni w trudnej sytuacji w 7 minucie meczu. Aktan Dikmen powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Umut Topay próbował szybko wznowić grę z autu w 10 minucie, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejął Kaptan Özalpsan. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Karaelmas. Do piłki podszedł Aktan Dikmen. Gafur Hakim pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny ☾★ ғc çι̇çεк∂αğι ☾★. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Rzut wolny dla drużyny Karaelmas. Aktan Dikmen podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Feyzullay Kuter nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 23 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Baysal Tarancı znalazł się w doskonałej sytuacji w 25 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 29 minucie Hamdi Asıf zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Karaelmas aby obronić tą piłkę. W 29 minucie meczu, Hamdi Asıf z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Doğuş Ozaner wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 1-1. Wymarzona sytuacja dla drużyny ☾★ ғc çι̇çεк∂αğι ☾★ w 40 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Hasan Hüseyin Şencan. Doğuş Ozaner rzucił się jednak w prawo i obronił go. 45 minuta spotkania. Baysal Tarancı w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Karaelmas. Doğuş Ozaner spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Rzut wolny dla drużyny Karaelmas. Aktan Dikmen podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego.Ładny strzał w 47 minucie oddał Hamdi Asıf. Niestety minimalnie niecelny. No to mamy remis, żadna z ekip nie spodziewała się tak zaciętego pojedynku w pierwszych 45 minutach. Wynik 1-1 nie jest jeszcze ostatecznym rezultatem w meczu i zaczekajmy na końcowy gwizdek sędziego.

Właśnie upływała 54 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Aktan Dikmen. Arif Gaffar Ustaoğlu rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-1. Właśnie upływała 59 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Kubilay Polatkan. Arif Gaffar Ustaoğlu rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 3-1. Gafur Hakim w 63 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Karaelmas. Baysal Tarancı pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Karaelmas. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Właśnie upłynęła 69 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Baysal Tarancı. Fedai Cihanser uprzedził zawodnika drużyny przeciwnej i przejął piłkę, po tym jak Emre Uzman wyrzucił ją z autu w 72 minucie. Właśnie upłynęła 74 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Aktan Dikmen. Wspaniały rzut w prawą stronę i Arif Gaffar Ustaoğlu broni w trudnej sytuacji w 77 minucie meczu. Kubilay Polatkan powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 78 minuta meczu. Hamdi Asıf strzela, lecz Doğuş Ozaner rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. 85 minuta meczu, Aktan Dikmen strzela, lecz Arif Gaffar Ustaoğlu rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 87 minucie Hasan Hüseyin Şencan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Hamdi Asıf znalazł się w doskonałej sytuacji w 89 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. 90 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny ☾★ ғc çι̇çεк∂αğι ☾★. Baysal Tarancı będzie zagrywać piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Arif Gaffar Ustaoğlu broni w trudnej sytuacji w 93 minucie meczu. Kubilay Polatkan powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Arif Gaffar Ustaoğlu broni w trudnej sytuacji w 94 minucie meczu. Aktan Dikmen powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Feyzullay Kuter ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 97 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Arif Gaffar Ustaoğlu mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice.