47 12 Pom 47' L. Verreau       5.26
156 13 Nap 57' F. Winiger       1.94
24 14 Rez O. Kempf       0.00

Cliff Burton Arena
Widzowie: 175 (Miejsca stojące: 132, Miejsca siedzące: 40, Miejsca dla VIPów: 3)
Harry Bähr rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Wymarzona sytuacja dla drużyny ☠ Metal Militia ☠ w 5 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Pier Meyer. Richard Hjälm rzucił się jednak w prawo i obronił go. 8 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny ☠ Metal Militia ☠. Emmanuel Heggli będzie zagrywać piłkę. Gdyby w 10 minucie Frank Thorwart zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 11 minuta meczu, Pier Meyer strzela, lecz Richard Hjälm rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 12 minuta meczu. Nils-Emil Blomkvist strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Richard Hjälm. Nie ma gola. 15 minuta meczu. Nils-Emil Blomkvist strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Richard Hjälm. Nie ma gola. 20 minuta meczu, Nils-Emil Blomkvist strzela, lecz Richard Hjälm rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ☠ Metal Militia ☠. Do piłki podszedł Emmanuel Heggli. W 25 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny ☠ Metal Militia ☠. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Fc Tuggen, Fritz Bäck. 26 minuta spotkania. Po ładnej akcji całej drużyny ☠ Metal Militia ☠ na czystą pozycję wyszedł Nils-Emil Blomkvist. Silny strzał przy prawym słupku, niestety dla drużyny ☠ Metal Militia ☠ z tej konfrontacji obronną ręką wyszedł bramkarz przeciwnej drużyny. Obrońca drużyny Fc Tuggen zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 27 minucie meczu z narożnika będzie podawał Pier Meyer. W 28 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny ☠ Metal Militia ☠. Cornelius Heck uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Richard Hjälm musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 32 minucie Harry Bähr wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu ☠ Metal Militia ☠. Glenn Danzig nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! W 36 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Frank Thorwart przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Harry Bähr znalazł się w doskonałej sytuacji w 38 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Sebastien Krause. schodzi z boiska, zmienia go Leonhard Verreau, który jest w pełni sił. W 48 minucie meczu rzut wolny dla ekipy ☠ Metal Militia ☠. Wykonywał go York Segatz. Ku zaskoczeniu kibiców, piłkarze gospodarzy schodzą na przerwę z niekorzystnym wynikiem. Drużyna Fc Tuggen prowadzi 0-1 i zapewne nie da sobie tak łatwo wydrzeć zwycięstwa z rąk.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Nils-Emil Blomkvist rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Fc Tuggen. Piłkarze drużyny ☠ Metal Militia ☠ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Ronny Miani. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Serenus Kaiser. schodzi z boiska, zmienia go Fred-Marc Winiger, który jest w pełni sił. Właśnie upłynęła 58 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Ronny Miani. Kibice drużyny ☠ Metal Militia ☠ przecierają oczy ze zdumienia. W 58 minucie meczu Nils-Emil Blomkvist powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Richard Hjälm zdołał go obronić. 62 minuta meczu, Nils-Emil Blomkvist strzela, lecz Richard Hjälm rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. York Segatz nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Nicko McBrain. ☠ Metal Militia ☠ przeprowadza zmianę. W miejsce Cornelius Heck pojawia się Derrick Green, kibice witają go gromkimi brawami. Nils-Emil Blomkvist znalazł się w doskonałej sytuacji w 72 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 91 minuta meczu. Fred-Marc Winiger strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Glenn Danzig. Nie ma gola. Ładny strzał w 95 minucie oddał Pier Meyer. Niestety minimalnie niecelny. Kibice drużyny Fc Tuggen wiwatują na cześć swojej drużyny, która wygrała po bardzo zaciętym spotkaniu.