15 11 Cs. E. Vitin       4.04
13 12 Cse. A. Bladi       0.00

Islas Malvinas
Nézőszám: 153 (Állóhely: 115, Ülőhely: 35, VIP páholy: 3)
A közönség hangos üdvrivalgással köszöntötte Edgardo Vitin kezdõrúgását, amivel a kezdõkörbõl 90 perces útjára indította a labdát . A vérmesebb S4dm F.C. szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 2 eltelt percet követõen. Albino Niguel szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Pedro Honesto túl sok bizalmat fektetett csapata védõibe, amikor elgémberedett lábait kezdte nyújtogatni a gólvonalnál. Ez Emmanuel Gigliotti számára kapóra jött, a lövése pedig kapura ment. A kapus most nem reagált elég gyorsan, a 5. percben az eredmény 1-0. Pedro Honesto (S4dm F.C.) remek védése mentette meg a kihagyó S4dm F.C. védelmet a góltól a mérkõzés 8. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 9. percében, de Pedro Honesto merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Emmanuel Gigliotti lábáról. 10 perc telt el a meccsbõl, amikor Apolo Esiquio pazar kapáslövése utat talált a hálóba, bár a labda érintette Pedro Honesto kezét is, 2-0. 15 percnyi játék után Apolo Esiquio lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 3-0. Pedro Honesto rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. A találkozó 20. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Pedro Honesto számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. Apolo Esiquio kemény lövése gondot okozott Pedro Honesto számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 24. perc: Pedro Honesto fantasztikus mozdulattal védte Emmanuel Gigliotti kapura tartó lövését. Apolo Esiquio kemény lövése gondot okozott Pedro Honesto számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 25. perc: Apolo Esiquio takarásból váratlanul kapura tüzelt, Pedro Honesto (S4dm F.C.) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 27. perc: Pedro Honesto fantasztikus mozdulattal védte Emmanuel Gigliotti kapura tartó lövését. A találkozó 28. percében ajtó-ablak helyzet tárult Emmanuel Gigliotti elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Pedro Honesto lábában. A találkozó 29.percében Emmanuel Gigliotti hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Pedro Honesto bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 4-0. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Cayetano Montae (S4dm F.C.) javára a mérkõzés 34. percében. Fitz Lambley egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Pedro Honesto (S4dm F.C.) lábbal hárítani tudta. A mérkõzés 38. percében Amanda Månsson (All Boys) cselezte be magát a tizenhatosra, ügyes lövõcsellel elfektette a kapust, majd külsõvel a hálóba helyezte a labdát. 5-0. A mérkõzés 41. percében Emmanuel Gigliotti (All Boys) cselezte be magát a tizenhatosra, ügyes lövõcsellel elfektette a kapust, majd külsõvel a hálóba helyezte a labdát. 6-0. 45. perc: Pedro Honesto fantasztikus mozdulattal védte Emmanuel Gigliotti kapura tartó lövését. Pedro Honesto (S4dm F.C.) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Emmanuel Gigliotti éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 47. percében. A hazai szurkolók számára nagy örömet okozott, hogy félidõben a csapatuk 6-0 arányú vezetésre állt.

A szünet elteltét követõen mindkét csapat felsorakozott a pályán, és a játékvezetõ sípjelére Fitz Lambley útjára indította a labdát. Pedro Honesto szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Apolo Esiquio által a mérkõzés 51 percében kapura küldött lövést. 52 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Pedro Honesto (S4dm F.C.) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Emmanuel Gigliotti lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A találkozó 55.percében Apolo Esiquio hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Pedro Honesto bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 7-0. 58. perc: Apolo Esiquio kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Pedro Honesto remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A nézõk ovációja fogadta Amanda Månsson hajszálpontos lövését, 8-0. A labda Pedro Honesto kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 62. percében. Az eredményjelzõ órája 67 eltelt percet mutatott, amikor Fitz Lambley gólt szerzett (9-0), közeli, jobb sarokra tartó lövésével szemben Pedro Honesto tehetetlennek bizonyult, talán kissé késve reagált az eseményekre. All Boys-csere történt: Carlos Madeo jött Tiburcio Bitxintxo helyére. Amanda Månsson szerencséje nem ismert határokat, 72 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Pedro Honesto rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 10-0. Pedro Honesto nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 75. percében is, amikor a kapus Cristian Vella lövését nem tudta hárítani. 11-0! A nézõk ovációja fogadta Amanda Månsson hajszálpontos lövését, 12-0. A labda Pedro Honesto kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 80. percében. 84 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Pedro Honesto (S4dm F.C.) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Amanda Månsson lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Pedro Honesto (S4dm F.C.) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Apolo Esiquio éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 85. percében. Pablo Solchaga lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 87. percében. Pedro Honesto most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 13-0 arányú módosulását jelentette. Pedro Honesto (S4dm F.C.) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Fitz Lambley éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 90. percében. Pedro Honesto ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Pablo Solchaga hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 94. percében. 96 percnyi játék után Pablo Solchaga lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 15-0. Pedro Honesto rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját.