51 10 Cs. D. Eder       2.71
31 11 Cs. T. Ihintza       4.96

Gutenberg
Nézőszám: 144 (Állóhely: 109, Ülőhely: 33, VIP páholy: 2)
A több napos esõzés alaposan eláztatta a pályát, így nehéz körülmények vártak a küzdõ felekre. Tomás Ihintza végezte el a kezdõrúgást. Guido Delfino gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 3. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Marcelino Umbruso visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Marcelino Umbruso jól helyezkedett, és a védelem is megfelelõen zárt, ám ez mit sem ért, mivel 林然诚 bombalövése mindenen keresztül utat talált a hálóba - 1-0 5 percnyi játék után. A találkozó 10. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Noah Le Bret Maboulou kapra továbbította a labdát, Marcelino Umbruso (Zaeta Roja) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. Noah Le Bret Maboulou (Gutenberg) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 13. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 20 percnyi küzdelmet követõen Guido Delfino hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 3-0. Guido Delfino bebírkózta magát az ellenfél tizenhatosára a meccs 23. percében, azonban a döntõ pillanatra már nem maradt elég energiája és erõtlen gurítását Marcelino Umbruso könnyedén elõre vetõdve hárította. Marcelino Umbruso szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Noah Le Bret Maboulou által a mérkõzés 33 percében kapura küldött lövést. Guido Delfino nagyszerû átadást kapott, lerázta magáról a védõket és egyedül tartott a kapu felé. %goalkeeperid% kifutott elé, hogy zárja a szöget, Guido Delfino azonban laza bokamozdulattal elcsavarta mellette a labdát a bal sarokba, ezzel lett 4-0 az eredmény a meccs 35. percében. A találkozó 41 percében Marcelino Umbruso nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Noah Le Bret Maboulou gurítását sikerült hárítania. Noah Le Bret Maboulou megkaparintotta a labdát az ellenfél tizenhatosán belül a meccs 43. percében, nehéz szögbõl remekül lõtte el a labdát a kimozduló kapus mellett, amely így a bal felsõ sarokba vágódott.

林然诚 gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 54. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Marcelino Umbruso visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Marcelino Umbruso sikertelenül próbálta hárítani a kapura tartó labdát, ami Noah Le Bret Maboulou (Gutenberg) váratlan lövését követõen közvetlenül a léc alatt haladt át a gólvonalon, ezzel lett 7-0 az állás a találkozó 57. percében. 62. perc: Noah Le Bret Maboulou takarásból váratlanul kapura tüzelt, Marcelino Umbruso (Zaeta Roja) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 63 percnyi küzdelmet követõen Noah Le Bret Maboulou hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 8-0. Rodrigo Santos kemény lövése gondot okozott Marcelino Umbruso számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Rodrigo Santos szerencséje nem ismert határokat, 70 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Marcelino Umbruso rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 9-0. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 73. percében, ha Rodrigo Santos jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Marcelino Umbruso fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. 73. perc: Rodrigo Santos takarásból váratlanul kapura tüzelt, Marcelino Umbruso (Zaeta Roja) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A találkozó 77. percében ajtó-ablak helyzet tárult Guido Delfino elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Marcelino Umbruso lábában. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 79. percében, ha Rodrigo Santos jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Marcelino Umbruso fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. A találkozó 81. percében ajtó-ablak helyzet tárult Rodrigo Santos elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Marcelino Umbruso lábában. Gutenberg-csere történt: Javi Milei jött Ceferino Atauri helyére. 88 perc telt el a kezdõ sípszó óta, amikor az eredmény 10-0 lett. Rodrigo Santos áttört a bizonytalan Zaeta Roja védelmen, csavart lövése megkerülte Marcelino Umbruso jobb kezét és a hálóban kötött ki. A találkozó 93.percében Rodrigo Santos hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Marcelino Umbruso bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 11-0.