21 9 Cs. C. Cordarell       2.93
26 10 Cs. A. Beck       5.18

Estadio Ciénega
Nézőszám: 150 (Állóhely: 113, Ülőhely: 34, VIP páholy: 3)
A közönség hangos üdvrivalgással köszöntötte Candido Hendrickx kezdõrúgását, amivel a kezdõkörbõl 90 perces útjára indította a labdát . 3. perc: Alberto Ilazki elkapkodta a bedobást, a társak nem figyeltek rá, így Alejandro Gai (Pilar FC) révén az ellenfélhez jutott a labda. A mérkõzés 4. percében Candido Hendrickx (Pilar FC) cselezte be magát a tizenhatosra, ügyes lövõcsellel elfektette a kapust, majd külsõvel a hálóba helyezte a labdát. 1-0. Candido Hendrickx kemény lövése gondot okozott Leonardo Diaz számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Alberto Ilazki remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 13. percében. A találkozó 15. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Candido Hendrickx kapra továbbította a labdát, Leonardo Diaz (Chupanky City) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. A találkozó 16. percében Godofredo Lano közelrõl gurított a jobb sarok irányába, Leonardo Diaz azonban kitalálta a gondolatát és hatalmas ugrással elcsípte a játékszert még a gólvonal elõtt. 18 perc telt el a meccsbõl, amikor Candido Hendrickx pazar kapáslövése utat talált a hálóba, bár a labda érintette Leonardo Diaz kezét is, 2-0. Tomi Neila szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Arne Beck által a mérkõzés 20 percében kapura küldött lövést. Candido Hendrickx nem tétovázott, amikor a találkozó 23. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Chupanky City kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. Candido Hendrickx ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 32. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Leonardo Diaz fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. Pilar FC szöglet következett, mivel az egyensúlyából kibillenõ Chupanky City védõ az összecsapás 34. percében elvesztette az uralmát a játékszer felett, és nem tudta megakadályozni, hogy az átguruljon az alapvonalon. A szögletet Tadeusz Merski csavarta középre. A szögletbõl laposan középre tartó labdát Tadeusz Merski (Pilar FC) megpróbálta kapra küldeni, de a lövés megakadt a védõfalon, így Leonardo Diaz könnyedén szedhette fel az ötösön belül. A felháborodott Pilar FC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Chupanky City javára 36 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Virgilio Madeot durva szabálytalanságáért. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 37. percében, de Leonardo Diaz merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Candido Hendrickx lábáról. 47. perc: Conrado Estebano szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Az elsõ 45 percet követõen az állás 4-0 maradt. Az eddig történtek a hazaiak várakozásait igazolták.

51. perc: Cristian Jenaro rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Leonardo Diaz nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 53. percében is, amikor a kapus Candido Hendrickx lövését nem tudta hárítani. 5-0! Az eredményjelzõ órája 56 eltelt percet mutatott, amikor Candido Hendrickx gólt szerzett (6-0), közeli, jobb sarokra tartó lövésével szemben Leonardo Diaz tehetetlennek bizonyult, talán kissé késve reagált az eseményekre. Candido Hendrickx könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 60. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret. Candido Hendrickx nem tétovázott, amikor a találkozó 63. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Chupanky City kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. Pilar FC-csere történt: Luca Langoni lépett a pályára Cristian Jenaro helyett. 70 percnyi játék után a késve érkezõ Chupanky City védõ csak az alapvonalon túlra tudta fejelni a labdát. Szöglet! Tadeusz Merski indult, hogy elvégezze. A felháborodott Chupanky City szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Pilar FC javára 70 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Luca Langonit durva szabálytalanságáért. Leonardo Diaz szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Godofredo Lano által a mérkõzés 72 percében kapura küldött lövést. 73 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Leonardo Diaz (Chupanky City) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Luca Langoni lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 73. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Leonardo Diaz nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. Nicanor Illan köszönetet mondhatott a betlizõ Chupanky City védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Leonardo Diaz mellett a hálóba találnia. A nézõk ovációja fogadta Luca Langoni hajszálpontos lövését, 8-0. A labda Leonardo Diaz kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 83. percében. Tadeusz Merski gólt szerzett, 9-0. A meccs 86. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Leonardo Diaz kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 90. perc: Cláudio Soeiro rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Luca Langoni a játékidõ 91. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Leonardo Diaz nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 93. percében is, amikor a kapus Luca Langoni lövését nem tudta hárítani. 10-0! Nicanor Illan nem tétovázott, amikor a találkozó 96. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Chupanky City kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést.