Vissza az elejére

A mérkőzés beszámolója

MGKs Stadium
Nézőszám: 161 (Állóhely: 121, Ülőhely: 37, VIP páholy: 3)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok Conrado Erramun kezdõrúgása után.. 10 percnyi játékot követõen Armando Basajaun (Cartero de Agronomia F.C.) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Conrado Erramun szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 22. percében, de Armando Basajaun merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Conrado Erramun lábáról. Conrado Erramun a mérkõzés 25 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 28. perc: Conrado Erramun került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. 34. perc: Conrado Erramun (Machine Gun Kelly) ügyes cselekkel tört be a kapu elé, ravaszul csavart lövése nyomán már-már rezegni látszott a háló, ám Armando Basajaun remekül élt együtt a játékkal és elvetõdve kitornászta a sarokba tartó lövést. A mérkõzés 37. percében egy Machine Gun Kelly szabadrúgásra került a sor, Téo Puch készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 43 percnyi játékot követõen Armando Basajaun (Cartero de Agronomia F.C.) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Conrado Erramun szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. 46. perc: a heves Machine Gun Kelly támadások szögletrúgást eredményeztek. A feldúlt Cartero de Agronomia F.C. kapus másképp látta, és rohant is tiltakozni a partjelzõhöz, ám õ hajthatatlan maradt. Conrado Erramun sietve érkezett, hogy középre küldje a labdát. Szögletet követõen Conrado Erramun (Machine Gun Kelly) került helyzetbe, hatalmas lövését Armando Basajaun csak üggyel-bajjal tudta megkaparintani. Az öldöklõ küzdelemben kiharcolt elsõ félidei döntetlent követõen a játékosok az öltözõben pihentek, készülve a második félidõre.

A felháborodott Cartero de Agronomia F.C. szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Machine Gun Kelly javára 51 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Tony Parkert durva szabálytalanságáért. Egy kapu elõtti kavarodás közben, 54 perc eltelte után Tadeo Udalaitz (Cartero de Agronomia F.C.) önfeláldozóan vetette magát a jobb sarok környékén pattogó labdára, éppen Teofilo Maidana elõtt, aki már készült arra, hogy a hálóba gurítson. A találkozó 58 percében Tadeo Udalaitz nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Benigno Oliviero gurítását sikerült hárítania. Teofilo Maidana kemény lövése gondot okozott Tadeo Udalaitz számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 59. perc: Teofilo Maidana takarásból váratlanul kapura tüzelt, Tadeo Udalaitz (Machine Gun Kelly) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A találkozó 67. percében ajtó-ablak helyzet tárult Conrado Erramun elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Armando Basajaun lábában. Cartero de Agronomia F.C.-csere történt: Aryakumara Snow jött Teofilo Maidana helyére. Machine Gun Kelly-csere történt: Aristides Boniel lépett a pályára Conrado Erramun helyett. Machine Gun Kelly-csere történt: Alberto Lizer jött Sebastian Kismi helyére. Machine Gun Kelly-csere történt: Abdul Jabbar Mansur jött 曹晨誉 helyére. Marc-Aurèle Bougault (Machine Gun Kelly) becsúszva megszerezte a labdát German Isias partdobása után a találkozó 75. percében. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt German Isias (Cartero de Agronomia F.C.) javára a mérkõzés 76. percében. 79 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Armando Basajaun (Cartero de Agronomia F.C.) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Alberto Lizer lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Oso Ted egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 80. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Tadeo Udalaitz lábbal hárította. Majd 81 percet követõen %payerId% (Machine Gun Kelly) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. A találkozó 84. percében ajtó-ablak helyzet tárult Benigno Oliviero elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Tadeo Udalaitz lábában. 87 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Armando Basajaun (Cartero de Agronomia F.C.) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Aristides Boniel lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Maga Tadeo Udalaitz sem értette, hogyan dõlhetett be Oso Ted (Cartero de Agronomia F.C.) régimódi lövõcselének a találkozó 89. percében. Ha nem javít a teljesítményén, az öltözõben nem valószínû, hogy dícséretet fog hallani a kapus. 0-1. Aristides Boniel kemény lövése gondot okozott Armando Basajaun számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 95 percnyi játék után a némileg figyelmetlen Cartero de Agronomia F.C. védõk szöglethez juttatták az ellenfelet. Lázaro Ugaitz kényelmesen fogott hozzá, hogy elvégezze a sarokrúgást. A többi Machine Gun Kelly játékos sem kapkodta el, hogy felérjen a tizenhatoshoz, végre kicsit kifújhatták magukat. Amikor a játékvezetõ lefújta a meccset, a hazai szurkolók csalódottan távoztak, beletörõdve, hogy a vendég Cartero de Agronomia F.C. nagy küzdelemben bekasszírozta az idegenbeli gyõzelmet.