56 14 Cse. 沈迪军       0.00
43 15 Cse. 唐乐挺       0.00

Single Malt
Nézőszám: 39 (Állóhely: 30, Ülőhely: 9, VIP páholy: 0)
Gyönyörû idõ várta a mérkõzõ feleket ezen a szép napon, a játékvezetõ sípjele után 孔钢枫 végezte el a kezdõrúgást. 孔钢枫 kemény lövése gondot okozott Dre Teunis számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 6. perc: 杜希旭 mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! 6. perc: 杜希旭 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Dre Teunis remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 14. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Dre Teunis nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. Joseph De Coster szerencséje nem ismert határokat, 19 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul 姚晨昂 rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 1-1. 25. perc: Jason Van den Berchen szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. 杜希旭 a játékidõ 26. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 杜希旭 kemény lövése gondot okozott Dre Teunis számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 35. perc: 杨昂崇 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Dre Teunis remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 冯广浩 úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 40. percében. 陶乐博 (☆战国☆ 增城秃鸡联) becsúszva megszerezte a labdát Kristiaan Van Den Broeck partdobása után a találkozó 42. percében. A találkozó 43. percében ajtó-ablak helyzet tárult 杜希旭 elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Dre Teunis lábában. 47. perc: 杜希旭 takarásból váratlanul kapura tüzelt, Dre Teunis (Dalmore) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Az öldöklõ küzdelemben kiharcolt elsõ félidei döntetlent követõen a játékosok az öltözõben pihentek, készülve a második félidõre.

MVP
孔钢枫

Jason Van den Berchen gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 53. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, 姚晨昂 visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. A vérmesebb ☆战国☆ 增城秃鸡联 szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 55 eltelt percet követõen. 孔钢枫 szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 63 percet követõen 杜希旭 (☆战国☆ 增城秃鸡联) kemény lövést küldött kapura, a felsõ léc alá tartó löketet Dre Teunis hátravetõdve, a levegõben úszva tenyerelte ki a mezõnybe. Gól, 1-2! A közönség tomboló örömmel köszöntötte 孔钢枫 remek találatát, aki valóban remek ollózó mozdulattal lõtt el Dre Teunis mellett a mérkõzés 66 percében. 孔钢枫 szerencséje nem ismert határokat, 71 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Dre Teunis rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 1-4. 76. perc: 孔钢枫 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Dre Teunis remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Kristiaan Van Den Broeck nagyot esett az ellenfél büntetõterületének a határán a találkozó 79. percében, majd szabadrúgást követelt. A játékvezetõ figyelmen kívül hagyta a hevesen tiltakozó Dalmore játékosok reklamálását, majd sárga lapot adott Kristiaan Van Den Broeck számára mûesésért. Kristiaan Van Den Broeck remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 80. percében. 81 percnyi játék után 孔钢枫 lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 1-5. Dre Teunis rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. Dre Teunis (Dalmore) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, 孔钢枫 éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 83. percében. Egy ütközés nyomán a sértett ☆战国☆ 增城秃鸡联 szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 84. percében. 蒋弘思 hatalmas lövést eresztett meg. A találkozó 87.percében 蒋弘思 hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Dre Teunis bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 1-6. A mérkõzés 91. percében egy ☆战国☆ 增城秃鸡联 szabadrúgásra került a sor, 许青林 készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. A találkozó 94. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Joseph De Coster kapra továbbította a labdát, 姚晨昂 (☆战国☆ 增城秃鸡联) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant.