185 10 Nap T. Kismi       2.93
168 11 Nap E. Chago       2.93

Old Grove Stadium
Widzowie: 45 (Miejsca stojące: 35, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Edelmiro Chago. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Martin Fossum ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 9 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tobias Incendio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 10 minucie Edelmiro Chago zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Edelmiro Chago był teraz bliski szczęścia, ale spudłował z najbliższej odległości. Jak on to zrobił - pozostanie jego słodką tajemnicą. 10 minuta meczu zapewne będzie mu się śniła po nocach. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny AFK Petržalka, którym był Simon von Liechtenstein mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Kibice drużyny CAI NEUQUEN przecierają oczy ze zdumienia. W 14 minucie meczu Jacinto Eleder powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Filip Garaj zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny CAI NEUQUEN w 14 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jacinto Eleder. Filip Garaj rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały rzut w lewą stronę i Tobias Incendio broni w trudnej sytuacji w 16 minucie meczu. Simon von Liechtenstein powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 19 minuta meczu, Erik Jirka strzela, lecz Tobias Incendio rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upłynęła 19 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Mauricio Eguntsenti. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 21 minucie Martin Fossum wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu CAI NEUQUEN. Tobias Incendio nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 1-0!! W 31 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Jonathan Eztebe. W 32 minucie, Martin Fossum decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny CAI NEUQUEN, lecz Tobias Incendio zdołał ją wypiąstkować. W 33 minucie tego spotkania Martin Fossum wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Tobias Incendio nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-0. Wspaniały rzut w lewą stronę i Tobias Incendio broni w trudnej sytuacji w 36 minucie meczu. Martin Fossum powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upłynęła 37 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Daniel Zdanowicz. Gdyby w 40 minucie Martin Fossum zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 42 minuta spotkania. Simon von Liechtenstein w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny CAI NEUQUEN. Tobias Incendio spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. W 47 minucie meczu Martin Fossum strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Tobias Incendio rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Obrońca drużyny CAI NEUQUEN zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 49 minucie meczu z narożnika będzie podawał Erik Jirka. W 49 minucie rzut rożny wykonywał AFK Petržalka. Tobias Incendio minął się z piłką, jednak ta minęła także bramkę. Gospodarze tego spotkania narzucili swój styl gry w pierwszej połowie i zasłużenie prowadzą 2-0 z drużyną CAI NEUQUEN. Ciekawe czy zespół AFK Petržalka poprawi bilans bramkowy w drugiej połowie.

W 54 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Martin Fossum. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Kibice drużyny AFK Petržalka przecierają oczy ze zdumienia. W 57 minucie meczu Nino Marcelli powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Tobias Incendio zdołał go obronić. W 61 minucie meczu rzut wolny dla ekipy CAI NEUQUEN. Wykonywał go Mauricio Eguntsenti. Martin Fossum znalazł się w doskonałej sytuacji w 62 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 68 minucie meczu rzut wolny dla ekipy CAI NEUQUEN. Wykonywał go Feliberto Odon. Martin Fossum nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Nikola Krstović. Feliberto Odon w 69 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, CAI NEUQUEN. Gdyby w 71 minucie Teo Kismi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Nikola Krstović ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 72 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Tobias Incendio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w lewą stronę i Filip Garaj broni w trudnej sytuacji w 73 minucie meczu. Jacinto Eleder powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 75 minucie Nikola Krstović wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu CAI NEUQUEN. Tobias Incendio nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! 84 minuta meczu, Nikola Krstović strzela, lecz Tobias Incendio rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Rzut wolny dla drużyny CAI NEUQUEN. Jonathan Eztebe podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wymarzona sytuacja dla drużyny AFK Petržalka w 95 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Simon von Liechtenstein. Tobias Incendio rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.