11 14 Rez T. Fabich       0.00
86 15 Rez V. Lähtelä       0.00

Gothic Souls Arena
Widzowie: 50 (Miejsca stojące: 38, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 1)
Romelu Lukaku rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Erhan Ascı był bliski celu w 3 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. 14 minuta meczu, Erhan Ascı strzela, lecz Yan Chong Sen rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Erhan Ascı strzelał w 15 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Kibice drużyny Gothic Souls przecierają oczy ze zdumienia. W 15 minucie meczu Erhan Ascı powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Yan Chong Sen zdołał go obronić. Gdyby w 18 minucie Doğuş Turabi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 19 minucie Erhan Ascı zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 23 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Erhan Ascı. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gdyby w 26 minucie Romelu Lukaku zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 27 minuta meczu, Romelu Lukaku strzela, lecz Lemi Uğurlubey rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Paul Gustafsson podaje z autu do przodu.D.J. 赵云 przejmuje piłkę. Gdyby w 29 minucie Erhan Ascı zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Erhan Ascı strzelał w 33 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Kibice drużyny Gothic Souls przecierają oczy ze zdumienia. W 33 minucie meczu Erhan Ascı powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Yan Chong Sen zdołał go obronić. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Erhan Ascı może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. 38 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Gothic Souls. Paul Gustafsson będzie zagrywać piłkę. Romelu Lukaku znalazł się w doskonałej sytuacji w 47 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Jak na gospodarzy przystało drużyna Gothic Souls prowadzi 1-0 z drużyną Palloketut po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

Erhan Ascı rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Gdyby w 52 minucie Erhan Ascı zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Trener drużyny Gothic Souls przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Erdinç Sarıalp wprowadza Ege Nesip który na pewno ożywi grę zespołu. W 60 minucie Romelu Lukaku zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Romelu Lukaku strzelał w 62 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Levent Itzov. schodzi z boiska, zmienia go Aytek İmar, który jest w pełni sił. Romelu Lukaku ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 66 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Lemi Uğurlubey mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny Gothic Souls wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Doğuş Turabi i zagrał ją w pole karne. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Palloketut, jednak Voitto Nyrhinen w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. Rzut wolny dla drużyny Palloketut. Voitto Nyrhinen podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W drużynie Gothic Souls dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Paredes Malvido, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony D.J. 赵云 zejdzie z boiska. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Palloketut. Piłkarze drużyny Gothic Souls protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Voitto Nyrhinen. Wspaniały rzut w prawą stronę i Yan Chong Sen broni w trudnej sytuacji w 77 minucie meczu. Erhan Ascı powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 78 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Gothic Souls. Jednak Erhan Ascı w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Yan Chong Sen bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Zawodnik drużyny Gothic Souls nieomal rozdarł koszulkę napastnika drużyny Palloketut. Nie umknęło to uwadze sędziego, a że działo się to w polu karnym, to będziemy świadkami "jedenastki" dla drużyny Palloketut! Erhan Ascı przeprowadza wspaniały rajd w 84 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Palloketut i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Yan Chong Sen zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Gothic Souls! W 86 minucie Erhan Ascı zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Wspaniały rzut w prawą stronę i Yan Chong Sen broni w trudnej sytuacji w 86 minucie meczu. Erhan Ascı powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Erhan Ascı znalazł się w doskonałej sytuacji w 89 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Erhan Ascı znalazł się w doskonałej sytuacji w 91 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 95 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Doğuş Turabi. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Wspaniały pojedynek dwóch godnych siebie rywali zakończył się zwycięstwem drużyny Gothic Souls.