71 15 Rez T. Kochmarov       0.00
67 16 Rez R. Zhablyanov       0.00

伯纳乌球场
Widzowie: 37 (Miejsca stojące: 29, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Kibice drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг przecierają oczy ze zdumienia. W 2 minucie meczu Doychin Karamalkov powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 忠 杨浩剑 zdołał go obronić. 龚傲光 znalazł się w doskonałej sytuacji w 4 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 5 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Doychin Karamalkov. Gdyby w 8 minucie 龚傲光 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 9 minucie, 龚傲光 decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг, lecz Georgi Velinov zdołał ją wypiąstkować. Kibice drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг przecierają oczy ze zdumienia. W 12 minucie meczu Doychin Karamalkov powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 忠 杨浩剑 zdołał go obronić. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 16 minucie meczu spowodował, że Sava Gavrailov został upomniany żółtą kartką. W 16 minucie meczu rzut wolny dla ekipy ПАРТИЗАН Червен бряг. Wykonywał go Sava Gavrailov. W 17 minucie meczu 龚傲光 wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг, którym był Doychin Karamalkov mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Kibice drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг przecierają oczy ze zdumienia. W 23 minucie meczu Ivan Perišić powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 忠 杨浩剑 zdołał go obronić. Derya Ergenç uprzedził zawodnika drużyny przeciwnej i przejął piłkę, po tym jak Sava Gavrailov wyrzucił ją z autu w 26 minucie. Kibice drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг przecierają oczy ze zdumienia. W 27 minucie meczu Doychin Karamalkov powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 忠 杨浩剑 zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг w 31 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Doychin Karamalkov. 忠 杨浩剑 rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 33 minucie meczu 龚傲光 strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Georgi Velinov rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 35 minuta meczu, Doychin Karamalkov strzela, lecz 忠 杨浩剑 rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 37 minucie meczu drużyna ПАРТИЗАН Червен бряг wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Tzvyatko Shanov. W 37 minucie rzut rożny dla zespołu ПАРТИЗАН Червен бряг. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Tzvyatko Shanov jednak 忠 杨浩剑 ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. 39 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny 上海嘉定鱼腩俱乐部队. Silvio Gaztea będzie zagrywać piłkę. Kibice drużyny 上海嘉定鱼腩俱乐部队 przecierają oczy ze zdumienia. W 41 minucie meczu 龚傲光 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Georgi Velinov zdołał go obronić. 45 minuta meczu. 龚傲光 strzela, lecz Georgi Velinov rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny 上海嘉定鱼腩俱乐部队 w 46 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 龚傲光. Georgi Velinov rzucił się jednak w prawo i obronił go. No to mamy remis, żadna z ekip nie spodziewała się tak zaciętego pojedynku w pierwszych 45 minutach. Wynik 0-0 nie jest jeszcze ostatecznym rezultatem w meczu i zaczekajmy na końcowy gwizdek sędziego.

Kibice drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг przecierają oczy ze zdumienia. W 56 minucie meczu Dragolyub Buchkov powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 忠 杨浩剑 zdołał go obronić. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг. Piłkarze drużyny 上海嘉定鱼腩俱乐部队 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Ivan Perišić. Wspaniały rzut w prawą stronę i Georgi Velinov broni w trudnej sytuacji w 62 minucie meczu. 龚傲光 powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 64 minucie meczu rzut wolny dla ekipy 上海嘉定鱼腩俱乐部队. Wykonywał go 孟响南. W 66 minucie meczu rzut wolny dla ekipy ПАРТИЗАН Червен бряг. Wykonywał go Ivan Perišić. Rzut wolny dla drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг. Ivan Perišić podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wymarzona sytuacja dla drużyny 上海嘉定鱼腩俱乐部队 w 71 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 龚傲光. Georgi Velinov rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 74 minucie meczu drużyna 上海嘉定鱼腩俱乐部队 wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Derya Ergenç. Wymarzona sytuacja dla drużyny 上海嘉定鱼腩俱乐部队 w 81 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 龚傲光. Georgi Velinov rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 83 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny 上海嘉定鱼腩俱乐部队. Jednak 龚傲光 w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Georgi Velinov bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. 85 minuta spotkania. 龚傲光 w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny ПАРТИЗАН Червен бряг. Georgi Velinov spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Właśnie upłynęła 93 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Silvio Gaztea.Ładny strzał w 95 minucie oddał Dragolyub Buchkov. Niestety minimalnie niecelny. Jeśli nie umiesz wygrać spotkania, to przynajmniej go zremisuj. Taka idea przyświecała drużynie 上海嘉定鱼腩俱乐部队, która mimo słabszej postawy od dzisiejszych rywali, może cieszyć się ze zdobycia cennego punktu.