15 12 Rez G. Tauro       0.00
4 13 Obr 76' M. Ganix       1.72

Black Panther
Widzowie: 36 (Miejsca stojące: 28, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Zühtü Atay. Wspaniały rzut w prawą stronę i Belmiro Catarinense broni w trudnej sytuacji w 4 minucie meczu. Vítek Bittner powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upływała 7 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Onur Yumlu. Vihar Karadochev rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Zühtü Atay może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Onur Yumlu przeprowadza wspaniały rajd w 16 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★ i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Vihar Karadochev zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Wakanda fv FSCMZ! 18 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★. Teodosio Ferrando będzie zagrywać piłkę. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 21 minutach spędzonych na boisku Raul Lico otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★. Do piłki podszedł Raul Lico. Wymarzona sytuacja dla drużyny Wakanda fv FSCMZ w 24 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Onur Yumlu. Vihar Karadochev rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Wakanda fv FSCMZ przecierają oczy ze zdumienia. W 27 minucie meczu Onur Yumlu powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Vihar Karadochev zdołał go obronić. Gdyby w 29 minucie Onur Yumlu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 34 minucie Onur Yumlu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★ przecierają oczy ze zdumienia. W 39 minucie meczu Zühtü Atay powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Belmiro Catarinense zdołał go obronić.

Wakanda fv FSCMZ przeprowadzi wymianę zawodników. Hector Zorita czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Mathias Pimenta. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Martin Fe. schodzi z boiska, zmienia go Mazinho Paes, który jest w pełni sił. Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Onur Yumlu rozpoczął drugą połowę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Belmiro Catarinense broni w trudnej sytuacji w 53 minucie meczu. Zühtü Atay powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 55 minuta meczu. Zühtü Atay strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Belmiro Catarinense. Nie ma gola. Gdyby w 62 minucie Zühtü Atay zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Zühtü Atay znalazł się w doskonałej sytuacji w 65 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Rahib Mayilov pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. W 70 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Rahib Mayilov. Thiago Ventura znalazł się w doskonałej sytuacji w 72 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W drużynie Clemen Team AFC★C.A.B.J★ dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Matias Ganix, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Pablo Furman zejdzie z boiska. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 79 minucie meczu spowodował, że 麦杰洲 został upomniany żółtą kartką. W 79 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął 麦杰洲. Kibice drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★ przecierają oczy ze zdumienia. W 80 minucie meczu Zühtü Atay powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Belmiro Catarinense zdołał go obronić. Thiago Ventura ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 81 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vihar Karadochev mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 83 minucie Zühtü Atay zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Po 86 minutach gry potrzebna była zmiana. 麦杰洲 najwyraźniej doznał jakiegoś urazu uda i nie był w stanie dokończyć spotkania. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★. Do piłki podszedł Roque Txartiko. W 88 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Roque Txartiko. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Clemen Team AFC★C.A.B.J★, którym był Zühtü Atay mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Zamiast rozgrywać ten mecz, można było równie dobrze rzucić monetą - tak równy poziom prezentowały dziś zespoły. Szczęście dopisało jednak ekipie Clemen Team AFC★C.A.B.J★, która zakończyła mecz zwycięsko, wywożąc trzy punkty z bardzo gorącego terenu drużyny Wakanda fv FSCMZ.