Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

☆ Minas Tirith ☆
Widzowie: 47 (Miejsca stojące: 36, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 0)
Wymarzona sytuacja dla drużyny HIT Gorica w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Istok Šabotić. Đuro Brezović rzucił się jednak w prawo i obronił go. Hamid Hamedović ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 7 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Lan Šorli mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Duško Turnšek znalazł się w doskonałej sytuacji w 10 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 11 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Istok Šabotić przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 13 minuta meczu. Hamid Hamedović strzela, lecz Lan Šorli rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Istok Šabotić znalazł się w doskonałej sytuacji w 15 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 17 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Sefedin Lož z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny HIT Gorica. Piłkarze drużyny Gondor FC™ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Sefedin Lož. W 23 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Todor Kožica. Rzut wolny dla drużyny Gondor FC™. Gray Gondolf podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 33 minuta meczu, King Thorin strzela, lecz Lan Šorli rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Safet Sušić znalazł się w dogodnej sytuacji. Strzelił pod poprzeczkę i bramka. 35 minuta okazała się szczęśliwą dla zespołu Gondor FC™ dzięki tej bramce. 1-0. Kibice drużyny Gondor FC™ przecierają oczy ze zdumienia. W 39 minucie meczu Safet Sušić powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Lan Šorli zdołał go obronić. W 41 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Rastislav Tomič z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. W 41 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Rastislav Tomič. Właśnie upłynęła 42 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Hamid Hamedović. Todor Kožica znalazł się w doskonałej sytuacji w 44 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 45 minucie meczu rzut wolny dla ekipy HIT Gorica. Wykonywał go Mitar Čebulj. Gdyby w 46 minucie Hamid Hamedović zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 48 minuta meczu. Hamid Hamedović strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Lan Šorli. Nie ma gola. Drużyna Gondor FC™ prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 1-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna HIT Gorica z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął King Thorin. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lan Šorli broni w trudnej sytuacji w 52 minucie meczu. Safet Sušić powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upływała 53 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Hamid Hamedović. Lan Šorli rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-0. 60 minuta meczu, Hamid Hamedović strzela, lecz Lan Šorli rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lan Šorli broni w trudnej sytuacji w 69 minucie meczu. Safet Sušić powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 70 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Sefedin Lož. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 74 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Zlato Gorišek. W 75 minucie pięknie do strzału złożył się Frodo Baggins. Niestety piłka wylądowała w pobliskim stawie. W 82 minucie spotkania, Husein Bilalović nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Lan Šorli miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 5-0. Todor Kožica w 86 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Gondor FC™. 87 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Gondor FC™. Frodo Baggins będzie zagrywać piłkę. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. King Thorin może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.