47 11 Cs. H. Bonal       2.93
45 12 Cse. L. Mota       0.00

Lα Rσʂαԃιƚα
Nézőszám: 43 (Állóhely: 33, Ülőhely: 10, VIP páholy: 0)
A játékvezetõ résen volt, és észrevette Olayo Matos durva szabálytalanságát a meccs 10. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Fernando Aguinaga rendkívül becsapottnak érezhette magát Adolphus 徐文枫 (Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴) büntetõje után, a 11-est elvégzõ játékos a meccs 10. percében elfektette a kapust majd a jobb sarokba továbbított. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 13. percében, ha Adolphus 徐文枫 jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Fernando Aguinaga fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. A találkozó 13 percében Fernando Aguinaga nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Adolphus 徐文枫 gurítását sikerült hárítania. A felháborodott 25 de Noviembre FBC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴ javára 20 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Narciso Ospetsut durva szabálytalanságáért. Anibal Oton (Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Hustaz Bonal éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 21. percében. Majd 23 percet követõen %payerId% (Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Filiberto Ricart (Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴) javára a mérkõzés 26. percében. A nézõk ovációja fogadta Adolphus 徐文枫 hajszálpontos lövését, 3-0. A labda Fernando Aguinaga kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 29. percében. 36 percnyi küzdelmet követõen Adolphus 徐文枫 hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 5-0. Fernando Aguinaga ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Adolphus 徐文枫 hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 41. percében. Az elsõ félidõ lefújását követõen a hazai csapat játékosai lehettek elégedettebbek, mivel 5-0 arányú elõny birtokában vonulhattak az öltözõbe.

Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴-csere történt: Timo-Fabian Werner jött Adolphus 徐文枫 helyére. A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor Timo-Fabian Werner a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. Fernando Aguinaga nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 53. percében is, amikor a kapus Timo-Fabian Werner lövését nem tudta hárítani. 6-0! Timo-Fabian Werner szerencséje nem ismert határokat, 64 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Fernando Aguinaga rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 7-0. 68. perc: Timo-Fabian Werner kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Fernando Aguinaga remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 8-0! Fernando Aguinaga hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Timo-Fabian Werner lövését. Timo-Fabian Werner gólt szerzett, 9-0. A meccs 73. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Fernando Aguinaga kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. Fernando Aguinaga kénytelen volt megadni magát Timo-Fabian Werner jól helyezett lövését követõen a találkozó 76. percében. 10-0. Timo-Fabian Werner úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 83. percében. Timo-Fabian Werner kemény lövése gondot okozott Fernando Aguinaga számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A felháborodott Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴ szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél 25 de Noviembre FBC javára 86 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Poz Tenoriot durva szabálytalanságáért. Nem a 90. perc volt az, amikor Fernando Aguinaga megmutatta tehetségét. Ennek Timo-Fabian Werner (Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 11-0. Timo-Fabian Werner kemény lövése gondot okozott Fernando Aguinaga számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A szorongatott helyzetben lévõ Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴ támadó az õt árnyékként kísérõ védõ lábára pattintotta a labdát, hogy szögletet harcoljon ki. A sarokrúgást Rolando Segio végezte el, a mérkõzés 98. percében. A szöglet veszélyesen ívelõdött befelé, Rolando Segio kapura csúsztatta a labdát, Fernando Aguinaga (25 de Noviembre FBC) hatalmas vetõdéssel mentette meg kapuját a góltól. A stadionjában remeklõ Ⱨ₳₵ɆĐØⱤ ĐɆ ØⱤØ₴ megérdemelt gyõzelmet aratott és ezt követõen fogadhatta a hálás közönség ünneplését.