242 13 Rez H. Meireles       0.00
245 14 Rez T. Félix       0.00
237 15 Rez D. Prado       0.00

Ampthill Park
Widzowie: 156 (Miejsca stojące: 117, Miejsca siedzące: 36, Miejsca dla VIPów: 3)
Caio Paulista rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. W 9 minucie tego spotkania Ralf Moorhouse wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Ademar Mangueira nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-0. 12 minuta meczu, David Marques strzela, lecz Crispin Sherwood rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 15 minucie Adrianinho Domingues oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Crispin Sherwood rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. Właśnie upływała 16 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Caio Paulista. Crispin Sherwood rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-1. 20 minuta meczu. Sebastian Speed uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Palmeiras de Plantão. Ademar Mangueira puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 2-1. Caio Paulista znalazł się w doskonałej sytuacji w 26 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Ampthill FC. Do piłki podszedł Sebastian Speed. Kibice drużyny Palmeiras de Plantão przecierają oczy ze zdumienia. W 42 minucie meczu Caio Paulista powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Crispin Sherwood zdołał go obronić. 43 minuta meczu. Caio Paulista uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Ampthill FC. Crispin Sherwood puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 2-3. Rzut wolny dla drużyny Ampthill FC. Sebastian Speed podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Drużyna Ampthill FC będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Sebastian Speed. Caio Paulista znalazł się w doskonałej sytuacji w 57 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Sebastian Speed był bliski celu w 61 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 68 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Jânio Almeida protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. W 68 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Palmeiras de Plantão. Wykonywał go Jânio Almeida. Jânio Almeida wyrzucił krótko piłkę z autu w 71 minucie, ale Jon McCartney zdołał ją przejąć. Kibice drużyny Ampthill FC przecierają oczy ze zdumienia. W 72 minucie meczu Sebastian Speed powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ademar Mangueira zdołał go obronić. Właśnie upłynęła 87 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Sebastian Speed. Ralf Moorhouse pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Palmeiras de Plantão. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. 89 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Ampthill FC. Ralf Moorhouse będzie zagrywać piłkę. Fabiano de Senna ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 96 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Crispin Sherwood mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Drużyna Palmeiras de Plantão zasłużenie wygrywa spotkanie, dając rywalom solidną lekcję futbolu. Gospodarze muszą wyciągnąć stosowne wnioski, by w przyszłości uniknąć podobnych błędów.