79 13 Cse. 狄榕镇       0.00
85 14 Cse. 雷骋辉       0.00

BESTIA
Nézőszám: 149 (Állóhely: 112, Ülőhely: 34, VIP páholy: 3)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok Gustaw Dobrowski kezdõrúgása után.. Gustaw Dobrowski nagyot esett az ellenfél büntetõterületének a határán a találkozó 5. percében, majd szabadrúgást követelt. A játékvezetõ figyelmen kívül hagyta a hevesen tiltakozó BESTIA GDAŃSK játékosok reklamálását, majd sárga lapot adott Gustaw Dobrowski számára mûesésért. A mérkõzés 5. percében egy BESTIA GDAŃSK szabadrúgásra került a sor, Gustaw Dobrowski készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. Igor Skrzypiec ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, 邵霖桦 hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 7. percében. 邵霖桦 a mérkõzés 9 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. A felháborodott 『挑战者』☆永不言败☆大连传奇足球俱乐部 szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél BESTIA GDAŃSK javára 11 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Bartosz Gdaniect durva szabálytalanságáért. A találkozó 14 percében 冯鹰亦 nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Juliusz Ferfecki gurítását sikerült hárítania. Gustaw Dobrowski könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 15. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így 冯鹰亦 visszavetõdve menteni tudott. 17 percnyi játék után a némileg figyelmetlen 『挑战者』☆永不言败☆大连传奇足球俱乐部 védõk szöglethez juttatták az ellenfelet. Patryk Merski kényelmesen fogott hozzá, hogy elvégezze a sarokrúgást. A többi BESTIA GDAŃSK játékos sem kapkodta el, hogy felérjen a tizenhatoshoz, végre kicsit kifújhatták magukat. A szöglet veszélyesen ívelõdött befelé, Patryk Merski kapura csúsztatta a labdát, 冯鹰亦 (『挑战者』☆永不言败☆大连传奇足球俱乐部) hatalmas vetõdéssel mentette meg kapuját a góltól. 20. perc: 高坤坚 hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Igor Skrzypiec már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 23. perc: 冯鹰亦 fantasztikus mozdulattal védte Gustaw Dobrowski kapura tartó lövését. 32. perc: 武思思 hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Igor Skrzypiec már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Miroslaw Gollob elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró 『挑战者』☆永不言败☆大连传奇足球俱乐部 játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Miroslaw Gollob hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. Egy ütközés nyomán a sértett BESTIA GDAŃSK szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 34. percében. Miroslaw Gollob hatalmas lövést eresztett meg. 冯鹰亦 jól helyezkedett, és a védelem is megfelelõen zárt, ám ez mit sem ért, mivel Gustaw Dobrowski bombalövése mindenen keresztül utat talált a hálóba - 2-0 37 percnyi játék után. Patryk Merski elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró 『挑战者』☆永不言败☆大连传奇足球俱乐部 játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Patryk Merski hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. Majd 46 percet követõen %payerId% (BESTIA GDAŃSK) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 邵霖桦 nem tétovázott, amikor a találkozó 47. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ BESTIA GDAŃSK kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. A félidõ lefújását követõen elégedett taps hallatszott a hazai szurkolók felõl. Csapatuk hatalmas erõbedobással játszva jól megérdemelt elõnyhöz jutott.

A szél felerõsödni látszott, amikor 邵霖桦 kezdõrúgásával elkezdõdött a második félidõ. Már 55 perce játszottak a csapatok, amikor Gustaw Dobrowski remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb BESTIA GDAŃSK szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. Miroslaw Gollob gólt szerzett, 4-0. A meccs 56. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd 冯鹰亦 kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 64. perc: Gustaw Dobrowski rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. 66. perc: Dariusz Birkenhagen takarásból váratlanul kapura tüzelt, 冯鹰亦 (『挑战者』☆永不言败☆大连传奇足球俱乐部) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Gustaw Dobrowski nem tétovázott, amikor a találkozó 68. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ 『挑战者』☆永不言败☆大连传奇足球俱乐部 kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. 高坤坚 bebírkózta magát az ellenfél tizenhatosára a meccs 77. percében, azonban a döntõ pillanatra már nem maradt elég energiája és erõtlen gurítását Igor Skrzypiec könnyedén elõre vetõdve hárította. Gustaw Dobrowski gólt szerzett, 5-0. A meccs 90. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd 冯鹰亦 kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. Szép volt, fiúk! – éljeneztek a boldog BESTIA GDAŃSK szurkolók. Olyan meccsen jutottak túl sikerrel, ami sokáig háromesélyesnek tûnt.