O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

SALIMEN Arena
Widzowie: 154 (Miejsca stojące: 116, Miejsca siedzące: 35, Miejsca dla VIPów: 3)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Henrik Hagberg. W 3 minucie tego spotkania Luiz Fábio Netto wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Robert Nyberg nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-0. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny MZ Dream Team. Do piłki podszedł Henrik Hagberg. W 11 minucie, Luiz Fábio Netto decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny MZ Dream Team, lecz Robert Nyberg zdołał ją wypiąstkować. Kibice drużyny MZ Dream Team przecierają oczy ze zdumienia. W 15 minucie meczu Henrik Hagberg powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Fernandão Vides zdołał go obronić. 15 minuta meczu, Henrik Hagberg strzela, lecz Fernandão Vides rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny MZ Dream Team. Piłkarze drużyny SALIMEN protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Olle Skog. Wymarzona sytuacja dla drużyny MZ Dream Team w 27 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Edgar Larsson. Fernandão Vides rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 28 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Jeremias Valadares. Jeremias Valadares był bliski celu w 31 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 39 minucie Henrik Hagberg wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu SALIMEN. Fernandão Vides nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-1!! Kibice drużyny SALIMEN przecierają oczy ze zdumienia. W 43 minucie meczu Luiz Fábio Netto powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Robert Nyberg zdołał go obronić. Hélder Duarte w 47 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, SALIMEN. Do przerwy mecz jest wyrównany. Przerwa pozwoli nieco odpocząć piłkarzom, zaś manager gości zapewne znów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę, jak to miał często w zwyczaju.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Luiz Fábio Netto. W 55 minucie tego spotkania Nestor Alvarenga wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Robert Nyberg nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-1. Wspaniały rzut w prawą stronę i Robert Nyberg broni w trudnej sytuacji w 58 minucie meczu. Nestor Alvarenga powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 59 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny MZ Dream Team. Brian Svensson będzie zagrywać piłkę. W 62 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Henrik Hagberg. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 71 minucie tego spotkania Nestor Alvarenga wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Robert Nyberg nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-1. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny MZ Dream Team. Do piłki podszedł Richard Lagerberg. Rzut wolny dla drużyny SALIMEN. Douglas de Lara podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Indywidualna akcja, na jaką się zdecydował gracz klubu MZ Dream Team - Henrik Hagberg w 78 minucie przyniosła skutek w postaci strzału na bramkę. Piłka znalazła się w bramce mijając prawy jej słupek. 3-2. 81 minuta meczu. Henrik Hagberg strzela, lecz Fernandão Vides rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w lewą stronę i Fernandão Vides broni w trudnej sytuacji w 92 minucie meczu. Henrik Hagberg powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 92 minucie spotkania Noel Couto zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Edgar Larsson nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 96 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Wspaniały pojedynek dwóch godnych siebie rywali zakończył się zwycięstwem drużyny SALIMEN.