3 15 Rez F. Brolin       0.00
15 16 Rez M. Hjortsberg       0.00

Łα ¢αηтєяα
Widzowie: 37 (Miejsca stojące: 29, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Amancio Cheche rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. W 2 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Tomasz Bulkiewicz z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. 2 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny ★ Łα ¢αηтєяα ∂єℓ ρσятσ ★. Tomasz Bulkiewicz będzie zagrywać piłkę. Gdyby w 11 minucie Chen Ao Fan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Skövde AIK w 13 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Kevin Keegan. Zdzislaw Szarmach rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 20 minucie Chen Ao Fan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ★ Łα ¢αηтєяα ∂єℓ ρσятσ ★. Do piłki podszedł Porfirio Olarte. 26 minuta meczu, Porfirio Olarte strzela, lecz Karl-Erik Norström rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny ★ Łα ¢αηтєяα ∂єℓ ρσятσ ★ w 30 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Amancio Cheche. Karl-Erik Norström rzucił się jednak w prawo i obronił go. 34 minuta meczu. Aurelio Duarte próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Gdyby w 40 minucie Chen Ao Fan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 41 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Skövde AIK. Wykonywał go Lu Rong Yi. 44 minuta meczu. Porfirio Olarte uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Skövde AIK. Karl-Erik Norström puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-0. Do przerwy gospodarze prowadzą 1-0. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Chen Ao Fan. W 52 minucie tego spotkania Chen Ao Fan wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Zdzislaw Szarmach nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-1.Ładny strzał w 56 minucie oddał Chen Ao Fan. Niestety minimalnie niecelny. Wspaniały rzut w lewą stronę i Zdzislaw Szarmach broni w trudnej sytuacji w 56 minucie meczu. Chen Ao Fan powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Chen Ao Fan był bliski celu w 59 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Wspaniały rzut w lewą stronę i Zdzislaw Szarmach broni w trudnej sytuacji w 60 minucie meczu. Henrik Lönn powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 64 minucie tego spotkania Aurelio Duarte wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Karl-Erik Norström nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-1. Aurelio Duarte był bliski celu w 77 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Trener drużyny ★ Łα ¢αηтєяα ∂єℓ ρσятσ ★ przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Aurelio Duarte wprowadza Faustino Matai który na pewno ożywi grę zespołu. Skövde AIK przeprowadzi wymianę zawodników. Hjalmar Hägert czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Lu Rong Yi. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole ★ Łα ¢αηтєяα ∂єℓ ρσятσ ★, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Claudio Millano, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Fulgencio Pudes. Gdyby w 81 minucie Faustino Matai zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 86 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Kevin Keegan. Zdzislaw Szarmach rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 2-2. Gdyby w 89 minucie Faustino Matai zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 91 minucie Kevin Keegan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 93 minucie Kevin Keegan wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu ★ Łα ¢αηтєяα ∂єℓ ρσятσ ★. Zdzislaw Szarmach nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 2-3!! Kibice drużyny Skövde AIK wiwatują na cześć swojej drużyny, która wygrała po bardzo zaciętym spotkaniu.