30 12 Cse. Ş. Grama       0.00
40 13 Cse. C. Vasilache       0.00

ATATÜRK
Nézőszám: 40 (Állóhely: 31, Ülőhely: 9, VIP páholy: 0)
A szurkolók hangulata már a tetõfokra hágott, amikor Liviu Buceceanu kezdõrúgásával elindult a játék. Martin Mager szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Róbert Benkó által a mérkõzés 3 percében kapura küldött lövést. 5. perc: Emanuel Enoiu fantasztikus mozdulattal védte Orkun Adar kapura tartó lövését. Ionică Hrandabur végezte el a csapata javára megítélt büntetõt, de túlságosan is helyezni próbálta, és a labda a jobb kapufáról az alapvonalon kívülre pattant. Róbert Benkó nem tétovázott, amikor a találkozó 13. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ SARI ZEYBEK kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. A felháborodott Armada szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél SARI ZEYBEK javára 16 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Kurtuluş Ast durva szabálytalanságáért. 18. perc: Róbert Benkó takarásból váratlanul kapura tüzelt, Martin Mager (SARI ZEYBEK) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 20 perc telt el a meccsbõl, amikor Orkun Adar pazar kapáslövése utat talált a hálóba, bár a labda érintette Emanuel Enoiu kezét is, 1-0. 27. perc: Róbert Benkó került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. 30. perc: Róbert Benkó takarásból váratlanul kapura tüzelt, Martin Mager (SARI ZEYBEK) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 33 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Emanuel Enoiu (Armada) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Bilgehan Yetişen lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 35. perc: Martin Mager kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Liviu Buceceanu (Armada) elõl. Balszerencséjére Liviu Buceceanu érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 1-1! A felháborodott SARI ZEYBEK szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Armada javára 37 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Teodor Ivănescut durva szabálytalanságáért. Martin Mager (SARI ZEYBEK) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Róbert Benkó éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 39. percében. Gürbüz Karluk remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 42. percében. Martin Mager szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Róbert Benkó által a mérkõzés 46 percében kapura küldött lövést. Az élelmesebb szurkolók elindultak a büfék felé, hogy megússzák a sorban állást. Az elsõ félidõt követõen 1-1 volt az eredmény állása.

51 percnyi küzdelmet követõen Orkun Adar hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 2-1. 54. perc: Martin Mager fantasztikus mozdulattal védte Róbert Benkó kapura tartó lövését. Bilgehan Yetişen kemény lövése gondot okozott Emanuel Enoiu számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 60. perc: Liviu Buceceanu kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Martin Mager remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Okan Nesta nagyot esett az ellenfél büntetõterületének a határán a találkozó 65. percében, majd szabadrúgást követelt. A játékvezetõ figyelmen kívül hagyta a hevesen tiltakozó SARI ZEYBEK játékosok reklamálását, majd sárga lapot adott Okan Nesta számára mûesésért. Egy kapu elõtti kavarodás során az egyik Armada védõ a mezénél fogva lerántotta a gólhelyzetbe kerülõ SARI ZEYBEK játékost. Kétség nem férhet a tizenegyes jogosságához! 68 percet követõen Liviu Buceceanu (Armada) kemény lövést küldött kapura, a felsõ léc alá tartó löketet Martin Mager hátravetõdve, a levegõben úszva tenyerelte ki a mezõnybe. A találkozó 72. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Martin Mager számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. 73. perc: a heves Armada támadások szögletrúgást eredményeztek. A feldúlt SARI ZEYBEK kapus másképp látta, és rohant is tiltakozni a partjelzõhöz, ám õ hajthatatlan maradt. Ionică Hrandabur sietve érkezett, hogy középre küldje a labdát. Ionică Hrandabur (Armada) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, Martin Mager hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 74. percében, de Martin Mager merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Róbert Benkó lábáról. Róbert Benkó könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 76. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így Martin Mager visszavetõdve menteni tudott. A találkozó 83. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Martin Mager számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. Emanuel Enoiu (Armada) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Muammer Topuz éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 86. percében. 88 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Emanuel Enoiu (Armada) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Muammer Topuz lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Muammer Topuz könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 90. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret. Emanuel Enoiu szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Muammer Topuz által a mérkõzés 90 percében kapura küldött lövést. Martin Mager (SARI ZEYBEK) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Liviu Buceceanu éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 96. percében. A vérmesebb Armada szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 97 eltelt percet követõen. Okan Nesta szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Martin Mager (SARI ZEYBEK) némi szerencsével csípte el Róbert Benkó lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. A holtfáradt Armada játékosok lehorgasztott fejjel vonultak le a pályáról; megszorítani sikerült az ellenfelet, de legyõzni nem.