52 15 Rez J. Hock       0.00
64 16 Rez A. Vijiaratnam       0.00

烈酒铂金足球场
Widzowie: 47 (Miejsca stojące: 36, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 0)
曲雄渊 rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Poirytowany Mark Hock opluł przeciwnika w 2 minucie spotkania. Arbiter zauważył jednak to zdarzenie i bez wahania pokazał mu czerwoną kartkę. Surowa decyzja oznacza, że drużyna 苏州觅香足球俱乐部 będzie kończyć mecz w osłabieniu. W 3 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Mark Hock. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny 苏州觅香足球俱乐部, którym był Wong Devan mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Właśnie upływała 20 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 曲雄渊. Sait Gündeş rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny 苏州觅香足球俱乐部. Piłkarze drużyny 『盛世メ名門』☆烈酒☆ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Mark Rajah. Kibice drużyny 『盛世メ名門』☆烈酒☆ przecierają oczy ze zdumienia. W 26 minucie meczu 陆广朋 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Sait Gündeş zdołał go obronić. W 32 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się 邓凡皓. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. 33 minuta meczu, 冯翀振 strzela, lecz Sait Gündeş rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny 苏州觅香足球俱乐部 przecierają oczy ze zdumienia. W 40 minucie meczu Bryan Devan powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 任飞卫 zdołał go obronić. W 41 minucie meczu rzut wolny dla ekipy 『盛世メ名門』☆烈酒☆. Wykonywał go 曲雄渊. W 45 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 曲雄渊 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Gospodarze zeszli do szatni z korzystnym wynikiem 1-0. Goście na pewno umotywowani przez swego trenera nie oddadzą pola bez walki w ostatnich 45 minutach meczu.

MVP
曲雄渊

曲雄渊 znalazł się w doskonałej sytuacji w 52 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upływała 65 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 曲雄渊. Sait Gündeş rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-0. Ong Siang pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny 『盛世メ名門』☆烈酒☆. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Ong Siang w 69 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, 苏州觅香足球俱乐部. W 71 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 蔡棋森 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 72 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny 苏州觅香足球俱乐部. Firdauz Kang będzie zagrywać piłkę. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 79 minucie 冯翀振 wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu 苏州觅香足球俱乐部. Sait Gündeş nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! W 83 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Bryan Devan. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. 86 minuta meczu. 曲雄渊 uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny 苏州觅香足球俱乐部. Sait Gündeş puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 4-0. W 88 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Ong Siang. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. 郭森棋 może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Wspaniały rzut w prawą stronę i Sait Gündeş broni w trudnej sytuacji w 93 minucie meczu. 曲雄渊 powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 94 minutach spędzonych na boisku Ali Singh otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Rzut wolny dla drużyny 苏州觅香足球俱乐部. Ali Singh podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego.

2' Mark HockM Hock
 曲雄渊曲雄渊(1-0) 20'
 曲雄渊曲雄渊(2-0) 65'
  68' Ong SiangO Siang
 冯翀振冯翀振(3-0) 79'
 曲雄渊曲雄渊(4-0) 86'
  94' Ali SinghA Singh