Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Stadion Zelg
Widzowie: 47 (Miejsca stojące: 36, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 0)
Calvin Townsley rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. W 4 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Thomas-Jan Thomas. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Carlisle United, którym był Calvin Townsley mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Wymarzona sytuacja dla drużyny Carlisle United w 16 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Calvin Townsley. Michael Fridli rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 17 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Calvin Townsley przechodzi nad poprzeczką bramki rywala.Ładny strzał w 19 minucie oddał Thomas-Jan Thomas. Niestety minimalnie niecelny. Właśnie upływała 20 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Jake Marriott. Michael Fridli rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. 23 minuta spotkania. Pat Rhéaume w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Carlisle United. Tod Bridgeworth spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Wspaniały rzut w prawą stronę i Michael Fridli broni w trudnej sytuacji w 30 minucie meczu. Calvin Townsley powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gioele Spillmann nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 31 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Calvin Townsley przeprowadza wspaniały rajd w 34 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Zelg FC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Michael Fridli zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Carlisle United! Wspaniały rzut w prawą stronę i Tod Bridgeworth broni w trudnej sytuacji w 36 minucie meczu. Josias Morf powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Zelg FC. Piłkarze drużyny Carlisle United protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Michael Karlen. 38 minuta spotkania. Calvin Townsley w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Zelg FC. Michael Fridli spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 41 minuta meczu. Josias Morf uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Carlisle United. Tod Bridgeworth puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. Josias Morf znalazł się w doskonałej sytuacji w 47 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wynik 1-1 jest odzwierciedleniem pierwszej połowy. Oba zespoły schodzą do szatni, aby wysłuchać, co ich menedżerowie mają im do przekazania na kolejne czterdzieści pięć minut.

Josias Morf rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Josias Morf strzelał w 51 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 57 minutach spędzonych na boisku Shane Tetley otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Rzut wolny dla drużyny Carlisle United. Shane Tetley podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wspaniały rzut w prawą stronę i Tod Bridgeworth broni w trudnej sytuacji w 58 minucie meczu. Josias Morf powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Michael Fridli broni w trudnej sytuacji w 67 minucie meczu. Calvin Townsley powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 70 minuta meczu, Josias Morf strzela, lecz Tod Bridgeworth rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Calvin Townsley nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 75 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 78 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Calvin Townsley. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Właśnie upływała 80 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Josias Morf. Tod Bridgeworth rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-1. Właśnie upływała 85 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Josias Morf. Tod Bridgeworth rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 3-1. Calvin Townsley był bliski celu w 89 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Calvin Townsley znalazł się w doskonałej sytuacji w 91 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością.