Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Babaeski ARENA
Widzowie: 46 (Miejsca stojące: 35, Miejsca siedzące: 11, Miejsca dla VIPów: 0)
Właśnie upływała 2 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ştefan Staicu. Yıldıray Dindar rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. W 5 minucie meczu Ştefan Staicu strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Yıldıray Dindar rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Wymarzona sytuacja dla drużyny FC BRADUL -MM- w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Vali Voinea. Yıldıray Dindar rzucił się jednak w prawo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 8 minucie Ştefan Staicu wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆. Yıldıray Dindar nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-2!! 11 minuta spotkania. Ştefan Staicu w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆. Yıldıray Dindar spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 12 minucie meczu drużyna FC BRADUL -MM- wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Vali Voinea. W 12 minucie rzut rożny dla zespołu FC BRADUL -MM-. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Ştefan Staicu jednak Yıldıray Dindar ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. 13 minuta meczu. Ştefan Staicu strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Yıldıray Dindar. Nie ma gola. Vali Voinea był teraz bliski szczęścia, ale spudłował z najbliższej odległości. Jak on to zrobił - pozostanie jego słodką tajemnicą. 13 minuta meczu zapewne będzie mu się śniła po nocach. W 15 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Ştefan Staicu. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 16 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Bektaş Ali Elmacı protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆. Do piłki podszedł Bektaş Ali Elmacı. W 18 minucie meczu wynik zmienił się na 0-3. Vali Voinea Z najbliższej odległości kopie z całej siły. Piłka otarła się o poprzeczkę i wpadła do bramki. Yıldıray Dindar nie był w stanie tego obronić. Gdyby w 21 minucie Ştefan Staicu zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ştefan Staicu znalazł się w doskonałej sytuacji w 24 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny FC BRADUL -MM- przecierają oczy ze zdumienia. W 25 minucie meczu Vali Papaiani powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Yıldıray Dindar zdołał go obronić. Gdyby w 27 minucie Vali Voinea zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 30 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Vali Papaiani. Yıldıray Dindar rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-4. Vali Voinea przeprowadza wspaniały rajd w 43 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆ i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Yıldıray Dindar zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny FC BRADUL -MM-! W 43 minucie spotkania Şevket İstanbullu zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 44 minutach spędzonych na boisku Vali Papaiani otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. W 44 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Vali Papaiani. Pomimo fantastycznego dopingu kibiców i wspaniałej postawy zawodników ekipy ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆ to drużyna FC BRADUL -MM- prowadzi 0-6. To prowadzenie pozwala gościom spokojnie relaksować się w trakcie przerwy, tymczasem gorzkie słowa padną w szatni ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆.

Zmiana w drużynie FC BRADUL -MM-. Calistrat Babeș przygotowuje się do gry. Boisko opuści Ştefan Staicu. FC BRADUL -MM- przeprowadzi wymianę zawodników. Vintilă Codin czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Iosif Bobeica. 55 minuta spotkania. Vali Voinea w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆. Yıldıray Dindar spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Kibice drużyny FC BRADUL -MM- przecierają oczy ze zdumienia. W 57 minucie meczu Vali Voinea powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Yıldıray Dindar zdołał go obronić. Vali Voinea ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 60 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Yıldıray Dindar mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny FC BRADUL -MM- w 61 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Vali Papaiani. Yıldıray Dindar rzucił się jednak w lewo i obronił go. 62 minuta meczu. Calistrat Babeș strzela, lecz Yıldıray Dindar rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ahmet Bülent Resulhan pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny FC BRADUL -MM-. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆. Piłkarze drużyny FC BRADUL -MM- protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Ahmet Bülent Resulhan. W 67 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny FC BRADUL -MM-. Jednak Calistrat Babeș w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Yıldıray Dindar. W 71 minucie formę bramkarza drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆ sprawdzał Vali Voinea. Mocno bitą piłkę w kierunku prawego słupka bez problemu złapał Yıldıray Dindar. W 72 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Calistrat Babeș. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 73 minucie, Vali Voinea decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆, lecz Yıldıray Dindar zdołał ją wypiąstkować. W 75 minucie meczu rzut wolny dla ekipy FC BRADUL -MM-. Wykonywał go Eusebiu Fânaru. W 79 minucie tego spotkania Calistrat Babeș wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Yıldıray Dindar nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-7. 81 minuta meczu. Calistrat Babeș uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆. Yıldıray Dindar puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-8. Calistrat Babeș znalazł się w doskonałej sytuacji w 84 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Poirytowany Ahmet Bülent Resulhan opluł przeciwnika w 87 minucie spotkania. Arbiter zauważył jednak to zdarzenie i bez wahania pokazał mu czerwoną kartkę. Surowa decyzja oznacza, że drużyna ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆ będzie kończyć mecz w osłabieniu. W 86 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut karny dla drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆! Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆, którym był Bektaş Ali Elmacı mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Właśnie upłynęła 96 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Eduard Mărculescu. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny FC BRADUL -MM-. Piłkarze drużyny ☆☆Pαbɭó Escóbαr☆☆ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Eduard Mărculescu. Zwycięstwo drużyny FC BRADUL -MM- było jak najbardziej zasłużone. Można tylko mieć nadzieję że trener gospodarzy nie pożegna się z posadą a jego zawodnicy nie załamią się po porażce ze znacznie mocniejszym przeciwnikiem.